Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBuffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    NBuffalo1969 - Profil | Ne 26.4.2026 15:56:19

    marmyš >> není, je to krásně okumilé. 😁🍺

      Nmarmyš - Profil | Ne 26.4.2026 15:40:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Buffalo1969 >> Bejvávalo, už ani to uzení mi nejde jako zamlada. Vítr fouká do komína a je to nějaké divné.

        NNed - Profil | Ne 26.4.2026 14:22:25

        Buffalo1969 >> 👍 nádhernej potočák 👍 😁

          NBuffalo1969 - Profil | Ne 26.4.2026 13:21:27

          marmyš >> bejvalej porybnej a nepozná pstruha? 🤣🤣🤣🤣
          Ale byl bych radši, kdyby to byl okoun. 🧐

            Nmarmyš - Profil | Ne 26.4.2026 13:07:21

            Buffalo1969 >> Ten kapr neměl míru. :-))

              NBuffalo1969 - Profil | Ne 26.4.2026 12:54:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Krásné nedělní poledne přeju. 🥳

                NNed - Profil | Ne 26.4.2026 12:31:17

                marmyš >> to je smutné, jedu odpo tady za kopec, tak uvidíme...

                  Nmarmyš - Profil | Ne 26.4.2026 11:52:22

                  Ned >> Pořád lepší jak já včera, nebyl ani jeden pohyb špičky.

                    NNed - Profil | Ne 26.4.2026 11:24:22

                    marmyš >> klasika, pěknýho jelce, tak 45, neměřil jsem. Na tom místě vždycky jen jedoho a jinak nic. Po pravdě řečeno není vůbec vidět rybu, vypadá to že kormoráni tomu dali pěknou ranu...

                      Nmarmyš - Profil | Ne 26.4.2026 10:40:37

                      Ned >> Nějak nikde nečtu co jsi včera ulapil. :-)

                        NBuffalo1969 - Profil | St 22.4.2026 7:23:46

                        Dobré ráno. Středozem zdraví západní Jihozem, Východozem i Západozem. A jenom připomínám, že:
                        .
                        .
                        ...................45 dní
                        .
                        .

                          Nmarmyš - Profil | St 22.4.2026 5:49:08

                          MildaBigD >> Čus ze západu. Tu zas prší často, ale jen tak milimetr.

                            NMildaBigD - Profil | St 22.4.2026 5:31:18

                            Dobré ráno z východu!
                            Užhorod hlásí +1° a jasno!
                            To je sice fajn, ale sprchnout by mohlo...zahrada je suchá, jako troud....to je jaro...🥴

                              NBuffalo1969 - Profil | Po 20.4.2026 19:49:30

                              dada11 >> 🤣🤣🤣🤣🤣

                                Ndada11 - Profil | Po 20.4.2026 18:47:31

                                MildaBigD >> Žena mi to koupila k narozeninám, nebo na Vánoce. Už nevím. Nejvíc si patuji, že Simona byla na toitoi cca 80 metrů asi. A vylezla ven, že něco strašně smrdí 🤣🤣🤣🤣

                                  Ndada11 - Profil | Po 20.4.2026 18:45:50

                                  Buffalo1969 >> 🤣🤣

                                    NBuffalo1969 - Profil | Po 20.4.2026 18:17:22

                                    MildaBigD >> 🤣🤣🤣🤣🤣✌️🍺

                                      Nmarmyš - Profil | Po 20.4.2026 17:59:22

                                      MildaBigD >> Tak od tebe jsem ještě nic nekoštoval kromě borovičky. Když jídlo tak od Toma, to mi šmakovalo. :-) A ještě úhoři od Davida a něco od Václava, ale to jsem už zapomněl. :-))

                                        NMildaBigD - Profil | Po 20.4.2026 17:53:50

                                        Buffalo1969 >> jako zážitek to byl fakt nezapomenutelný.... Ale že bych si ho chtěl zopakovat, to asi ne...kdo za to vlastně mohl- to snad dostal Dáda jako dárek, nebo tak něco...🤔
                                        Tentokrát bych přijal výzvu -kdo pozře něco, co uvařil Milda!!! 🤣🤣🤣

                                          Nmarmyš - Profil | Po 20.4.2026 17:46:40

                                          Buffalo1969 >> Taky jsem vyjímečný, do huby bych to nevzal. To už můžeš sněst fakt i hovno. :-))