Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBuffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    NBuffalo1969 - Profil | Po 20.4.2026 17:40:04

    dada11 >> my vodaři jíme hovna běžně. To akorát ty jsi výjimečnej. 🤣🤣🤣

      Ndada11 - Profil | Po 20.4.2026 16:42:48

      Buffalo1969 >> 🤣🤣🤣👍 hrozný puch.

        Ndada11 - Profil | Po 20.4.2026 16:42:13

        Buffalo1969 >> měl jsem tuším třikrát, nebo dvakrát. Plival jsem to jakože maso. .

          Ndada11 - Profil | Po 20.4.2026 16:41:00

          novas32 >> tak nějak.

            NBuffalo1969 - Profil | Po 20.4.2026 15:40:36

            Na tom videu je krásně vidět jenom tvrďáky. 🤣🤣🤣🤣

              NMildaBigD - Profil | Po 20.4.2026 15:07:52

              Buffalo1969 >> jj- ten zážitek člověk z paměti nevymaže... 🤢🤢🤢

                NBuffalo1969 - Profil | Po 20.4.2026 15:07:04

                dada11 >> nojo, ale v hubě. Pak jso zo vyplivnul. 🤣

                  Nnovas32 - Profil | Po 20.4.2026 14:47:39

                  dada11 >> Vzhledem ke konzistenci (znacne odlisnejsi nez u prezentovane fotky) jsi nemohl poznat, co konkretne to bylo :-DDD

                    Ndada11 - Profil | Po 20.4.2026 14:38:59

                    Buffalo1969 >> tak to pozor. Asi máš špatného pamatováka. Já měl jikry z toho. Nevo co to bylo.

                      NBuffalo1969 - Profil | Po 20.4.2026 10:02:19

                      MildaBigD >> no jestli pamatuju dobře, tak jsme ho snědli akorát my dva. 🤣🤣🤣🤣🤣

                        NMildaBigD - Profil | Po 20.4.2026 5:34:53

                        Buffalo1969 >> švédsky se naučíš nejlépe, když u toho budeš pojídat surströmming!! 🤣🤣

                          NMildaBigD - Profil | Po 20.4.2026 5:30:38

                          Dobré ráno z východu! Já kafe neměl a už koukal z okýnka busu! Taky zataženo, velkém teplo a asi nešlo spadne. Však je pěkně sucho- v dubnu se tady přece nikdy nemuselo polévat.... nechápu 🤔🤔
                          Každopádně je teprve pondělí, tak pracujte opatrně! Všem hezký den!

                            Nmarmyš - Profil | Ne 19.4.2026 12:33:55

                            Ned >> Ještě že tak. Dnes v K ani potah. :-(

                              NNed - Profil | Ne 19.4.2026 8:51:22

                              marmyš >> koupel byla v brodicim oblečku, mokrý jsem byl jen na povrchu, žádná nehoda nebyla 😃

                                Nmarmyš - Profil | Ne 19.4.2026 6:39:00

                                Ned >> Ty jsi tam zahučel? Cajk v autě a začíná pršet, musím počkat než to přejde.

                                  NNed - Profil | So 18.4.2026 23:25:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  marmyš >> já jel na ně přesycen a chytl jen jeden kontakt. Ale koupačka byla fajn 😁

                                    NBuffalo1969 - Profil | So 18.4.2026 14:10:05

                                    Tak to ja se zase učím švédsky a pak budu skládat skříň. 😁🍺

                                      Nmarmyš - Profil | So 18.4.2026 12:48:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Buffalo1969 >> Já před lovem moc nejím, hladový chytnu víc. Dnes na Mušově 8 karasů a 4 kapříci.

                                        Nmarmyš - Profil | So 18.4.2026 12:46:38

                                        Ned >> Taky jsem tě nějak přehlídl, mrzí mne to takže dodatečně ti přeji jen to nejjj.

                                          NNed - Profil | So 18.4.2026 12:38:09

                                          Buffalo1969 >> že děkujou ale neslavijou to. Jediný svátky co se slaví, jsou Vánoční a Velikonoční 😃