Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBuffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    Nmarmyš - Profil | Út 28.4.2026 17:26:47

    Ned >> Je to ale sportovec na rozdíl od tebe. :-))3.35 kg stačí. :-)

      NNed - Profil | Út 28.4.2026 17:17:39

      marmyš >> to věřím že dneska bylo líp 😃
      Jen ten kapr je nějaký pohublý, skoro jako já 😂

        Nmarmyš - Profil | Út 28.4.2026 11:03:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Ned >> Tak to ne, u vody je líp. Dnes 59 cm a 45, k tomu ještě 11 karasů. :-)

          Ndada11 - Profil | Út 28.4.2026 8:17:07

          novas32 >> kurva to je žrádla. Samé dietní.

            Nmarmyš - Profil | Po 27.4.2026 22:51:33

            novas32 >> Měl kliku že trefil na tebe, Václav by ho sblajznul :-))

              Nnovas32 - Profil | Po 27.4.2026 22:27:51

              marmyš >> osobacek, 45cm a zobnul moji nymfu

                Nmarmyš - Profil | Po 27.4.2026 11:42:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Buffalo1969 >> Tak už vím co mě to uspalo. :-)) Dnes odpočinkově, tři kapříci, 10 línků a 4 amurci.

                  NBuffalo1969 - Profil | Po 27.4.2026 7:46:55

                  marmyš >> v klidu, to bylo po obědě. Byl gulášek. Vařil ho Tomáš. 😄

                    Nmarmyš - Profil | Ne 26.4.2026 22:44:44

                    Buffalo1969 >> Jsem zvyklý si po obědě schrupnout, takže Bohušky jsou pro mne náročné. :-(

                      NBuffalo1969 - Profil | Ne 26.4.2026 22:01:18

                      marmyš >> no když sis tak krásně ustlal na mým křesle, tak jsem to musel nějak zvěčnit. 🤣🤣🤣🤣

                        Nmarmyš - Profil | Ne 26.4.2026 21:57:34

                        novas32 >> Parádní ryby, lipana jsem nechytl už tři roky.

                          Nmarmyš - Profil | Ne 26.4.2026 21:56:33

                          Buffalo1969 >> Ty jsi dobrej paparazzi. :-))

                            Nnovas32 - Profil | Ne 26.4.2026 20:54:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Video Thumbnail
                            Vikend s kamosema na pstruhovce. Bylo to hodne dobry😁👍

                              NBuffalo1969 - Profil | Ne 26.4.2026 20:37:58

                              marmyš >> tak ty si užívat umíš. 🤔😁

                                Nmarmyš - Profil | Ne 26.4.2026 19:59:38

                                Ned >> Ráno si to taky vytrpím, ach jo. :-((

                                  NNed - Profil | Ne 26.4.2026 18:27:23

                                  marmyš >> už jsem dávno od tama utekl, za kamny je líp 😉

                                    Nmarmyš - Profil | Ne 26.4.2026 17:51:34

                                    Ned >> Už to smýkáš z vody?

                                      NBuffalo1969 - Profil | Ne 26.4.2026 17:31:32

                                      Ned >> 🤣🍺

                                        Nmarmyš - Profil | Ne 26.4.2026 16:07:52

                                        Buffalo1969 >> Už i ty očouzené se vybarvují, ale pomalu :-((

                                          NNed - Profil | Ne 26.4.2026 15:58:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          marmyš >> vítr fouká a pěkně ledovej. A ještě se mi špičky ani nepohly ☹️
                                          Edit: a ještě jsem zjistil, z mi chybí výplň očka na (pravém) prutu. Ani nevím kdy a kde to vypadlo ☹️