Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Buffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    Buffalo1969 - Profil | So 18.4.2026 8:04:04

    Jinač.... Všechno nejlepší k včerejšímu svátku všem Rudolfínům. 😁👍🥃🍺

      Buffalo1969 - Profil | So 18.4.2026 7:56:14

      Ned >> 🧐😁👍

        Buffalo1969 - Profil | So 18.4.2026 7:55:51

        novas32 >> jsou kupovaný ještě v Raven fishing. Asi tak 10 let zpátky. Takže vůbec netuším.

          novas32 - Profil | So 18.4.2026 7:09:23

          Ned >> hanaky nebo dohiku ryba neohne

            Ned - Profil | Pá 17.4.2026 22:12:30

            novas32 >> z plastelíny 😉😂

              novas32 - Profil | Pá 17.4.2026 21:03:48

              Buffalo1969 >> co pouzivas za hacky?

                Buffalo1969 - Profil | Pá 17.4.2026 18:23:00

                marmyš >> nojono... Už jsem mel k večeři tatarák. 🧐🤣

                  marmyš - Profil | Pá 17.4.2026 18:00:07

                  Buffalo1969 >> Večeře v prdeli, taková škoda. :-(( Nám sem duháky nedaly na rozdíl od jiných roků.

                    marmyš - Profil | Pá 17.4.2026 17:58:10

                    Ned >> On se koupal nahoře bez. :-))

                      Buffalo1969 - Profil | Pá 17.4.2026 17:52:42

                      Poslušně hlásím hotovo.
                      3 duháci a jeden tloušť. Všechno plave dál. Všechny ryby se utřepaly ani ne metr od břehu. Důvod už znám. Mizerný jigový hlavičky. Normálně se pokaždé skoro narovnaly. 🤔🧐🤣🤣🤣🤣

                        Ned - Profil | Pá 17.4.2026 17:25:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        marmyš >> ten cejn vypadá jakobys ho v půlce přejel autem 😂👍

                          Buffalo1969 - Profil | Pá 17.4.2026 12:09:15

                          Za deset minut jsem byl durch mokrej. 🤣🤣🤣🤣

                            marmyš - Profil | Pá 17.4.2026 11:32:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            MildaBigD >> Taky jen tak zlehka. Lysec 66 cm, cejni 64 a 57 cm, kilový jelec a velká bělice. :-)

                              Buffalo1969 - Profil | Pá 17.4.2026 11:11:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Nahoře jenom tloušť, ale je tady krásně.

                                MildaBigD - Profil | Pá 17.4.2026 5:38:23

                                marmyš >> zdar nazdar tobě i ostatním pacientům!
                                Jj- dnes jen tak zlehka a večer s Alexem na 🍻

                                  marmyš - Profil | Pá 17.4.2026 5:25:38

                                  MildaBigD >> Je pátek tak v práci jen tak náznakově. :-))

                                    Buffalo1969 - Profil | St 15.4.2026 17:34:38

                                    Donrybarios >> to je možný, kazdej to děláme jinak.

                                      Ned - Profil | St 15.4.2026 17:26:14

                                      marmyš >> 😂🤣😂

                                        marmyš - Profil | St 15.4.2026 17:23:59

                                        Ned >> Dvě auta mi to vyklopily na zahradu a já to za dva dny rozvážel. Ty víš houno co je práce.

                                          Ned - Profil | St 15.4.2026 17:20:49

                                          marmyš >> 110 metráků za rok? S tím se chlubíš? 😂
                                          Mně denně projde rukama minimálně 10 - 15 tun 😉