Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Buffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    standas - Profil | St 15.4.2026 14:07:35

    MildaBigD >> Pro příště :-)

      Donrybarios - Profil | St 15.4.2026 13:28:42

      Buffalo1969 >> To je stejné jako napsat proč používat hlásiče když stačí "předšpičák" nebo na co smekáč , motat se dá i s kolečkem...

        marmyš - Profil | St 15.4.2026 12:24:43

        Buffalo1969 >> Já mám vlasce Raptor 0.28 mm.

          marmyš - Profil | St 15.4.2026 12:23:26

          Ned >> Nic zlého sice nemyslíš ale po ptákách máš aj tak. :-) Od roku 1990 jako OSVČ...ZEMĚDĚLEC. Jen té zeminy co mi prošlo rukami, nebo každý rok na jaře 110 metráků hnoje rozvozit do pařeniště....

            novas32 - Profil | St 15.4.2026 12:23:07

            Buffalo1969 >> jak zminuje Ruda. Sh Technium PB, 028mm (tenci bys tam mit ani nemel). cChytam na ne taky. na konci sokovku.

              novas32 - Profil | St 15.4.2026 12:21:23

              Buffalo1969 >> a nevsazejte se s nim, umi to i poslepu :-DDD

                novas32 - Profil | St 15.4.2026 12:17:41

                marmyš >> ale prd. drikovej uzel je vetsi vyzva :-DDD

                  Ned - Profil | St 15.4.2026 10:47:46

                  Buffalo1969 >> Dáda doporučuje: shimano technium
                  Mně to je totálně fuck 😂

                    Buffalo1969 - Profil | St 15.4.2026 10:07:29

                    Ned >> no je to tak jak píšeš. 👍😎🍺
                    Ted jsem ve stavu hledání novýho vlasce na kapráky primárně do Bohušek. No.... Mam o zábavu postaráno. A komančů byl jeden a když jsi měl štěstí, tak i ve třech průměrech. Ted toho je vagón a každej slibuje nemožný. 🙈🤔😁

                      Ned - Profil | St 15.4.2026 9:47:28

                      Buffalo1969 >> ono je otázkou, jestli ten uzel ještě vůbec využiješ. Kolikrát do roka chytáš na háček s lopatkou? Já teda až na plavanou, používám pouze a jen háčky s očkem a tam používám odlišný uzel neuzel. A na vázání háčků na plavanou používám vždy vazač hačků, bo bych ten háček v prstech ani necitil a neudržel. Ono je jiná, když má důchodce jemné prstíčky jako princezna, protože leta letoucí už nedržel "hornické kladivo" v ruce 😂
                      Asi tak a Pepi...nic zlého tím nemyslím 😉

                        Buffalo1969 - Profil | St 15.4.2026 9:26:34

                        MildaBigD >> jo, Pepa nás tam bude učit dříkový uzel. 🤣🤣🤣
                        https://youtu.be/HRqRjV7VXfU?is=bOVDgsNifdofeDRi

                          Buffalo1969 - Profil | St 15.4.2026 8:04:06

                          Donrybarios >> tak jako určitě je to dobrý. Ale v mém okolí neznám nikoho kdo by to měl. Když teda pominu cenu, která je u tvého cca 12x vyšší, tak si chci ještě zachovat nějakou rybářskou důstojnost. 😎🍺
                          Ale díky za nápad. 👍

                            marmyš - Profil | St 15.4.2026 6:20:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            MildaBigD >> A pokud by se někdo chtěl vsadit o flašku, tak si nechám zavázat oči. :-))

                              MildaBigD - Profil | St 15.4.2026 5:42:19

                              Buffalo1969 >> už se na to teším!!!!! Tři študáci s jedničkou v žíle se pokoušejí něco šmodrchat a pak přijde Pepa a uváže to v ruce za poloviční čas. Následně se z toho zážitku půjdeme doplniť na 1,5 a to udělátko skončí někde v trávě..🤣

                                Donrybarios - Profil | Út 14.4.2026 23:54:02

                                Buffalo1969 >> Používám tento už snad čtvrt století )
                                https://www.freefishing.cz/elektronicky-vazac-hacku/

                                  Buffalo1969 - Profil | Út 14.4.2026 19:57:37

                                  Ned >> u piva a neustálého obtěžování místním rybochovem, bude výuka zcela výjimečná 🤣🤣🤣🤣🤣

                                    Ned - Profil | Út 14.4.2026 19:49:49

                                    Buffalo1969 >> ti to v červnu ukážu, je to jednoduché jak facka, akorát si to musím občas připomenout na internetu 😂

                                      Buffalo1969 - Profil | Út 14.4.2026 18:52:23

                                      Ned >> notwl.... Zatím čumím jenom na ten návod. 🤣🤣🤣🤣🤣

                                        marmyš - Profil | Út 14.4.2026 18:06:35

                                        Buffalo1969 >> Měl bys začít vázat mušky, to je teprve machrovina.

                                          Ned - Profil | Út 14.4.2026 17:20:26

                                          Buffalo1969 >> já už to na malé háčky používám aspoň 10 let 😃
                                          Ale přijde mi, že ten návod je úplně neco jiného než jak to vazu já 🤔