Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBuffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    NBuffalo1969 - Profil | Ne 19.5.2024 13:41:55

    .
    .
    ..............46 dní
    .
    .😀👍🥃🍺

      Ndada11 - Profil | St 15.5.2024 19:32:09

      Buffalo1969 >> Samo že bude 😀

        Ndada11 - Profil | St 15.5.2024 19:31:43

        marmyš >> Říkám na pravo. Před ním nikdo není. Před tím na levo jo 🤣

          NBuffalo1969 - Profil | St 15.5.2024 12:53:12

          dada11 >> když bude štampldlička, tsk s tim budu souhlasit. 🤣🥃🍺

            Nmarmyš - Profil | St 15.5.2024 10:52:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            dada11 >> Není na něj vidět, stojí před ním nějaký bachroň. :-))

              Ndada11 - Profil | St 15.5.2024 8:49:33

              Buffalo1969 >> A stejně je ten nahoře v pravo furt nejhezčí. 🤣🤣🤣🤣🍻🍻🍻🍻🍻🍻

                Ndada11 - Profil | St 15.5.2024 8:43:23

                Buffalo1969 >> 👍 kurňa, už aby.

                  NBuffalo1969 - Profil | Út 14.5.2024 21:16:20

                  😀🍺🤟👍.
                  .
                  .
                  ......... 51 dní
                  .

                    Nmarmyš - Profil | So 11.5.2024 14:18:22

                    Ned >> Ani bych se nedivil kdybys snědl mou půlku divočiny. :-((

                      NNed - Profil | So 11.5.2024 12:55:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      marmyš >> já vyměnil ty včerejší za divočinu. A to se vyplatí :-)) Pojedu na Mohelno, chytnu prd, ale je tam pěkně.

                        Nmarmyš - Profil | So 11.5.2024 12:43:23

                        Ned >> Dnes tři hodiny Krhovice a jen dva záběry a dva lysci 50 cm, ale nízcí.

                          NNed - Profil | So 11.5.2024 11:47:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          dada11 >> včera nám bylo taky fajn :-)

                            Ndada11 - Profil | So 11.5.2024 6:00:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Je tu pěkně.

                              Ndada11 - Profil | So 11.5.2024 5:59:47

                              Zatím to jde pár cejnů a kapříci kolem 55 cm.

                                Ndada11 - Profil | Pá 10.5.2024 16:45:09

                                Buffalo1969 >> 🤣🤣🤣🤣

                                  NBuffalo1969 - Profil | Pá 10.5.2024 16:24:20

                                  dada11 >> ja ti dam trest.....😀
                                  Za trest mi uděláš v bytě v Brně nový fajnový. 🤣🤣🤣

                                    Ndada11 - Profil | Pá 10.5.2024 10:53:18

                                    Buffalo1969 >> 👍 už jsem chtěl vymyslet trest.

                                      NBuffalo1969 - Profil | Pá 10.5.2024 7:24:16

                                      Nazdár všem.
                                      .
                                      .
                                      .............55 dní
                                      .
                                      😀🍺🥃🤟

                                        Ndada11 - Profil | Ne 5.5.2024 19:42:21

                                        marmyš >> Tam jo 😀😀😀😀

                                          Nmarmyš - Profil | Ne 5.5.2024 17:30:06

                                          dada11 >> Si ten flek pamatuj a běž tam za dva roky, až poporostou. :-)