Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBuffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    Ndada11 - Profil | Ne 5.5.2024 17:21:07

    marmyš >> Žraly jen ty malé, nebo s hádavou mírou. Bylo o metr míň vody než včera, musel jsem na jiné místo.

      Nmarmyš - Profil | Ne 5.5.2024 15:54:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Buffalo1969 >> Jak vidíš, dnes byla pracovní, ani lov neproběhl. :-(

        Nmarmyš - Profil | Ne 5.5.2024 8:55:30

        dada11 >> Tak jak, žerou?

          NBuffalo1969 - Profil | Ne 5.5.2024 8:51:46

          Veliké moudro.....🤔
          🤣🤣🤣

            NBuffalo1969 - Profil | Ne 5.5.2024 8:50:32

            Krásnou neděli všem.....
            .
            60 dní....
            .
            .

              Ndrak+ - Profil | So 4.5.2024 22:36:56

              Buffalo1969 >> p.id to nééé to nechci

                NBuffalo1969 - Profil | So 4.5.2024 22:20:22

                drak+ >> jsem budouci P.I.D. , takže práce až až. 🤣🍺🤟

                  Ndrak+ - Profil | So 4.5.2024 21:37:23

                  Buffalo1969 >> práce vole 🤣🤣🤣

                    NBuffalo1969 - Profil | So 4.5.2024 19:08:58

                    drak+ >> čeho?

                      NBuffalo1969 - Profil | So 4.5.2024 19:08:43

                      marmyš >> co už....😀

                        Ndrak+ - Profil | So 4.5.2024 18:14:28

                        Buffalo1969 >> není to málo?😁😁😁

                          Nmarmyš - Profil | So 4.5.2024 17:59:05

                          Buffalo1969 >> Tobě není pomoci. :-))

                            NBuffalo1969 - Profil | So 4.5.2024 17:50:37

                            marmyš >>jenom na svým . Opravuju dvorek. Bude nová dlažba.

                              Nmarmyš - Profil | So 4.5.2024 10:19:33

                              Buffalo1969 >> Dobrý i tobě, doufám že dnes nemakáš.

                                NBuffalo1969 - Profil | So 4.5.2024 8:14:45

                                Dobrý den všem...🍺🥃🥳
                                .
                                .
                                ........... 61 dni
                                .
                                .

                                  Nmarmyš - Profil | Pá 3.5.2024 20:27:01

                                  Ned >> Nalovím ti v Bohuškách cejny.

                                    NNed - Profil | Pá 3.5.2024 19:31:18

                                    marmyš >> taky budu udit, akorát nevím kdy a co :-))

                                      NNed - Profil | Pá 3.5.2024 19:29:40

                                      Buffalo1969 >> já mám díru z vnitřní strany, nevím jak jsem ji tam mohl udělat. Gumy nové z loňska, najeto max 4000. Mám kámoše v pneuservisu, už jsem mu volal, v pondělí se uvidí. Je to bývalý kolega, má ode mne 200% důvěru.

                                        Ndada11 - Profil | Pá 3.5.2024 19:05:47

                                        Ned >> Buď rád, že jsi píchl tuhle gumu 🤣🤣

                                          Nmarmyš - Profil | Pá 3.5.2024 18:37:58

                                          Ned >> Dnes jsem natrefil na hejno, lov na jeden prut a bylo za necelé dvě hodiny 8 lysců. 55 cm a 2.8 kg jsem sbalil a valil domů. V neděli udím.