Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBuffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    NNed - Profil | Ne 28.4.2024 20:00:52

    dada11 >> uvidíme jak všechno dopadne, přijel bych ale jen s obalem na kečup a asi jen na 2 dny. Budu mít synátora na prázdninách a brát ho do Bohušek se mi nechce.

      Nmarmyš - Profil | Ne 28.4.2024 19:24:24

      dada11 >> Minimálně dva týdny má být teplo, nic ti neuteče.

        Ndada11 - Profil | Ne 28.4.2024 18:52:59

        Buffalo1969 >> Už teď si dělám žízeň 😀😀😀

          Ndada11 - Profil | Ne 28.4.2024 18:52:34

          marmyš >> Já možná ve středu, pokud nebudu v práci.

            NBuffalo1969 - Profil | Ne 28.4.2024 18:18:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Ned >> jednička je přece Pepa a ten bude určitě. 🤣🤟🥃🍺

              NBuffalo1969 - Profil | Ne 28.4.2024 18:18:12

              dada11 >> i pivečka bude požehnaně. 😉🍺

                Nmarmyš - Profil | Ne 28.4.2024 16:41:05

                dada11 >> Já dnes mám pauzu, v Krumlově jsou dva Jaroslavové tak byl sváteční oběd. :-)

                  Ndada11 - Profil | Ne 28.4.2024 15:40:46

                  Ned >> Ne ne. 6,7,8. Blíž u Frantovi chaty.

                    NNed - Profil | Ne 28.4.2024 15:01:10

                    dada11 >> Bude jednička? 🤔

                      Ndada11 - Profil | Ne 28.4.2024 13:34:25

                      Dneska ve dvou lidech a pěti hodin lovu dva cejni a jeden karas. Lepší než govno.

                        Ndada11 - Profil | Ne 28.4.2024 13:26:06

                        Buffalo1969 >> Nejsi sám. To mi věř.

                          Ndada11 - Profil | Ne 28.4.2024 13:25:43

                          Buffalo1969 >> Však ať přijede. Místo bude.

                            NBuffalo1969 - Profil | Ne 28.4.2024 13:22:01

                            dada11 >> nesmíme ho nechat samotného aby mu nebylo smutno. 🤣🤣🤣🤟🥃🍺

                              NBuffalo1969 - Profil | Ne 28.4.2024 13:20:52

                              marmyš >> ani nemluv. Ani netušíš jak moc se těším? 😉

                                Ndada11 - Profil | Ne 28.4.2024 13:15:29

                                Buffalo1969 >> Byl tenkrát na jedničce úplně sám 👍😀.

                                  Nmarmyš - Profil | So 27.4.2024 21:28:47

                                  Buffalo1969 >> Už se to blíží, dva měsíce a budeš balit. :-))

                                    NBuffalo1969 - Profil | So 27.4.2024 20:33:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Dneska mi došla vzpomínka
                                    7.7.2019.... bylo dobře a bude zas. 😉🤟🥃🍺

                                      Ndada11 - Profil | So 27.4.2024 10:00:22

                                      Vše nejlepší k svátku jami. Jak psal Pepek, v Bohuškách dáme jum.

                                        Nmarmyš - Profil | So 27.4.2024 9:06:50

                                        JaMi >> Vše nejlepší k dnešnímu svátku, v Bohuškách ho zapijem. :-))

                                          Nmarmyš - Profil | Po 22.4.2024 19:09:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Ned >> Dnes to šlo líp jak v létě, dva kapříci, tento měl 61 cm a 4.1 kg. K tomu 5 cejnů a pěkný jelec. Tři hodiny lovu.