Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBuffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    NBuffalo1969 - Profil | St 1.5.2024 8:23:28

    Tak pánové..... Pro některé 64, ale pro mně 65 dni...🤔🥳🍺😀🥃🍺🍺🍺

      Ndada11 - Profil | Út 30.4.2024 17:40:48

      Buffalo1969 >> 👍👍

        NBuffalo1969 - Profil | Út 30.4.2024 11:42:31

        dada11 >> na knedlíky jsem se vykvákl, ale ta bůčková špička padla skoro celá. 😀🥳🍺

          Ndada11 - Profil | Po 29.4.2024 19:52:52

          Buffalo1969 >> Dobře to vypadá.

            Ndada11 - Profil | Po 29.4.2024 19:52:21

            Buffalo1969 >> Tak ro ti asi spadl teploměr na motor 😀😀😀

              NBuffalo1969 - Profil | Po 29.4.2024 19:51:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Oběd a večeře. Ještě ze mam tu sledovanou stravu. Momentálně jsem ve fázi lehkého řízeného nabírání váhy. 🤣🍺🥃😀🤟

                NBuffalo1969 - Profil | Po 29.4.2024 19:47:30

                dada11 >> hovno... Slo mi o tu teplotu co byla venku. Jinak to byly brzdy. Už je to vyřešeno. 😀🤟

                  Ndada11 - Profil | Po 29.4.2024 19:13:56

                  Buffalo1969 >> Servis?

                    Ndada11 - Profil | Po 29.4.2024 19:13:08

                    marmyš >> Mňam 👍

                      Nmarmyš - Profil | Po 29.4.2024 17:41:26

                      Ned >> To je pytel na mrtvoly. .-)

                        NBuffalo1969 - Profil | Po 29.4.2024 17:40:46

                        Ned >> 🤟🤣🤣🤣🤣🍺🥃

                          NNed - Profil | Po 29.4.2024 16:38:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Buffalo1969 >> jj, při 170 km/hod máš mít nachystaný nějaký henten klíč. Není zač 🤓

                            NBuffalo1969 - Profil | Po 29.4.2024 15:14:39

                            Neni něco trochu špatně? 🤔

                              Nmarmyš - Profil | Po 29.4.2024 11:02:00

                              dada11 >> Dalas je studený, tam je to posunuté. Právě jsem kuchnul lysce tři kg, bude se brzy udit.

                                Ndada11 - Profil | Po 29.4.2024 9:56:01

                                marmyš >> Já mám největší úspěchy když se třou cejni.

                                  Nmarmyš - Profil | Ne 28.4.2024 20:51:44

                                  dada11 >> Slyšel jsem že největší šance je když kvetou akáty.

                                    Ndada11 - Profil | Ne 28.4.2024 20:48:12

                                    marmyš >> To je mi jasné. Tady buď berou, nebo ne. Musím chodit jak čas dovolí.

                                      Nmarmyš - Profil | Ne 28.4.2024 20:36:20

                                      dada11 >> To bude chtít častěji chodit na ně, jednou týdně je málo.

                                        Ndada11 - Profil | Ne 28.4.2024 20:25:28

                                        Ned >> 👍👍 klidně. Věřím, že místo se najde.

                                          Ndada11 - Profil | Ne 28.4.2024 20:24:04

                                          marmyš >> Potřeba už teplo. Potřebuju aspoň cca 5 hadů.