Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBuffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    Ndada11 - Profil | Ne 21.4.2024 19:48:21

    novas32 >> Masařko

      Nnovas32 - Profil | Ne 21.4.2024 19:00:27

      Ned >> tady rano nula, u vody uz 7st. Termotriko a polartec mikina. Vesta pres. Bylo slunko takze pohodicka. Chcalo tu celej den vcera

        Nmarmyš - Profil | Ne 21.4.2024 18:52:42

        Buffalo1969 >> Tobě je to vzácné, to já se sklepů nabažil už v pubertě. :-) Vem vzorek do Bohušek, okoštujem. :-)

          NNed - Profil | Ne 21.4.2024 18:44:32

          novas32 >>zahájit v takové neskutečné kose? Tady co 20 minut tak ledová přeháňka 🥶

            NBuffalo1969 - Profil | Ne 21.4.2024 18:37:24

            marmyš >> už si to nepamatuju, ale celkem jsem měl asi 60-70 vzorků. 🤣🤣🤣🤣🤣
            Domů jsme dovezli asi 20 lahví.

              Nnovas32 - Profil | Ne 21.4.2024 16:52:08

              marmyš >> stydim se, trosku🤏😁

                Nmarmyš - Profil | Ne 21.4.2024 16:15:04

                novas32 >> Masař mezi námi, styď se! :-))

                  Nnovas32 - Profil | Ne 21.4.2024 16:09:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Tak jsem dneska zahajil na pstruhovce a rozhodl jsem se nesetrit nasypany tesco dravce😁

                    Nmarmyš - Profil | Ne 21.4.2024 12:11:50

                    Buffalo1969 >> Slopeš jak jalůvka. :-)

                      NBuffalo1969 - Profil | Ne 21.4.2024 8:16:55

                      marmyš >> včera jsem byl rad, když jsem zvládnul poslat na MRK ten QR kód. 🥳🍷🤣🤣🤣

                        NBuffalo1969 - Profil | Ne 21.4.2024 8:13:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tak jestli jsem nepadnul v pátek ani včera, tak dneska to tutove už nezvládnu. Foceno pouze to když jsem si zrovna vzpomněl. 🥳🍷🍷🍷

                          Nmarmyš - Profil | So 20.4.2024 16:08:45

                          Ned >> Dík, můj mobil nemá čtečku. :-)) Pokud jde o víno, vypiji tak litr za rok, takže nic pro mne.

                            NNed - Profil | So 20.4.2024 15:13:54

                            marmyš >>

                              Nmarmyš - Profil | So 20.4.2024 15:02:00

                              Buffalo1969 >> A to je co?

                                Nmarmyš - Profil | So 20.4.2024 14:59:34

                                Ned >> Tu to samé, dokonce krátký slejvák, mám kaluže před barákem.

                                  NBuffalo1969 - Profil | So 20.4.2024 14:59:04

                                  Tak dneska je to kurewsky náročný. Ale zatim žiju. 🤣🤣🤣🥳🍷

                                    NNed - Profil | So 20.4.2024 14:55:06

                                    marmyš >> chtěl jsem jet, ale to počasí je na pikaču. U nás padaly i ledové krupky. Dám si odpočinek, nic jiného se dělat nedá.

                                      Nmarmyš - Profil | So 20.4.2024 13:52:37

                                      Ned >> Tři hodiny u vody a jen dva pěkní cejni, koukám na radar a dumám zda na ně jet. Prší co 5 minut, od rána napršely dva mm.

                                        NNed - Profil | So 20.4.2024 12:25:08

                                        marmyš >> tak jak jsi dopadl?

                                          Nmarmyš - Profil | Pá 19.4.2024 21:35:03

                                          Buffalo1969 >> Měl jsem 8 let i pstruhovou povolenku, tak vím co se smí a co ne.