Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBuffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    NBuffalo1969 - Profil | Pá 19.4.2024 21:16:53

    marmyš >> na zahájenou jsem napočítal 42 rybářů kolem místní řeky. Děs.

      NBuffalo1969 - Profil | Pá 19.4.2024 21:15:17

      marmyš >> ta říčka je pstruhová, tam se na hnojky nesmí. Budu zkoušet malou plandu a mouchu. Jenom se musí zlepšit počasí. Už nejsem nejmladší. 😀

        Nmarmyš - Profil | Pá 19.4.2024 20:52:28

        Ned >> Začalo poprchat tak jsem se na to zvysoka vy.... Uvidím ráno, jak bude.

          NNed - Profil | Pá 19.4.2024 18:30:56

          marmyš >> já chtěl zítra, ale teď se tak hnusně ochladilo, že se na to můžu vykakat. Ani na práci není počasí.

            Nmarmyš - Profil | Pá 19.4.2024 16:44:36

            Ned >> Když chci jít ještě odpoledne(navečer) tak nemohu. Včera byli dva dvoukiloví šupici a 4 cejni, nyní jsem taky chtěl vyrazit ale začlo poprchat, tak jsem to vzdal.

              NNed - Profil | Pá 19.4.2024 16:25:36

              marmyš >> ale můžeš tři, nezapomeň! :-))

                Nmarmyš - Profil | Pá 19.4.2024 16:21:13

                Buffalo1969 >> Tady taky jsou, včera dva, dnes taky dva. Už jsou v mrazáku. :-)

                  NBuffalo1969 - Profil | Pá 19.4.2024 15:56:55

                  marmyš >> sle jsou v ní pstruzi. 🙃😉

                    NNed - Profil | Pá 19.4.2024 15:35:27

                    Buffalo1969 >> i tobě se zpožděním děkuji 🍻

                      Nmarmyš - Profil | Pá 19.4.2024 15:27:58

                      Buffalo1969 >> Tu vodu přejde kačena a ani břicho si nenamočí. :-))

                        NBuffalo1969 - Profil | Pá 19.4.2024 12:52:55

                        Ráno bylo rozhodnuto. Nejsem blázen. 🤣

                          NBuffalo1969 - Profil | Pá 19.4.2024 12:51:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Včera proběhla kontrola dlouho pozorované říčky asi hodinku+ od baráku.

                            NBuffalo1969 - Profil | Pá 19.4.2024 12:49:44

                            Tak opožděně všem Rudášům k svátku přeju polámaný onkle. 🥳😀

                              Nnovas32 - Profil | Čt 18.4.2024 21:16:17

                              Ned >> presne. Z Nuselaku se mnou nikdo skakat nechtel. Houbama se otravime vsichni. Nejsem hamoun, rozdelim se😂

                                NNed - Profil | Čt 18.4.2024 19:46:09

                                novas32 >> tak se tak koukám, že jsi se raději přiklonil k otravě z hub než ke skoku z Nuseláku 😃

                                  Nnovas32 - Profil | Čt 18.4.2024 19:10:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Prvni letosni nakouknuti do lesa. Uz se vari houbova omacka😋😋😋

                                    Nnovas32 - Profil | Čt 18.4.2024 19:09:45

                                    marmyš >> nazdar!🙋

                                      Nmarmyš - Profil | Čt 18.4.2024 15:51:55

                                      novas32 >> Skoku zdar. .-))

                                        Nnovas32 - Profil | Čt 18.4.2024 15:07:14

                                        Ned >> hmmm tak to dneska pujdu skocit z nuselaku, jak me to rozesmutnilo :)

                                          NNed - Profil | Čt 18.4.2024 14:41:43

                                          novas32 >> pozdě...to se už nepočítá, seš na černé listině 😜