Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBuffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    Nnovas32 - Profil | Čt 18.4.2024 11:56:36

    Ned >> Taky preju, dodatecne, zalejeme to v Bohuskach :)

      Ndada11 - Profil | St 17.4.2024 20:12:45

      Ned >> 😀👍

        NNed - Profil | St 17.4.2024 19:49:36

        dada11 >> děkuji, stav se u Pepi na štamprličku, už otevřel flašku na mé zdraví, tak ať se nezkazí (ta kořalka) ;-))

          Ndada11 - Profil | St 17.4.2024 19:28:46

          Ned >> Taky se musím opičit. Vše nejlepší k svátku. 🍻🍻🍻😘

            Nmarmyš - Profil | St 17.4.2024 16:49:01

            Ned >> A taky postupuji do dalšího kola bez ztráty klobouku a dostanu Miša Vtipkára. :-))

              NNed - Profil | St 17.4.2024 14:06:18

              marmyš >> Děkuji, obsadil jsi první místo. Můžeš si nalít na moje zdraví :-))

                Nmarmyš - Profil | St 17.4.2024 12:29:15

                Ned >> Vše nejjj k svátku přeji. :-))

                  Nmarmyš - Profil | Út 16.4.2024 21:00:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  pstruhová sezona dnes začala. 🙂

                    Ndada11 - Profil | St 10.4.2024 18:24:10

                    Buffalo1969 >> 😀👍👍

                      Ndada11 - Profil | St 10.4.2024 18:23:53

                      marmyš >> Venca si neváží 😀😀

                        Nmarmyš - Profil | St 10.4.2024 8:42:36

                        Buffalo1969 >> No vidíš, chce to jen zapátrat v paměti. :-)

                          NBuffalo1969 - Profil | St 10.4.2024 8:25:38

                          marmyš >> už vim. Ostrov. Ale z jinyho pohledu. Sedavam na pravé straně. Ted to tam bývá jak na Václaváku. Chytá se tam tusim do 15.6. a pak až od 1.9.

                            NBuffalo1969 - Profil | St 10.4.2024 8:23:55

                            marmyš >> no to fakt nevím.

                              Nmarmyš - Profil | St 10.4.2024 6:36:54

                              dada11 >> Venca naříká že nemá žádnou dobrou vodu a tuto má u baráku. :-)) Co já bych za takovou vodu dal.

                                Ndada11 - Profil | St 10.4.2024 5:27:51

                                marmyš >> Sladká

                                  Nmarmyš - Profil | Út 9.4.2024 21:16:08

                                  Buffalo1969 >> Ty ji fakt neznáš?

                                    NBuffalo1969 - Profil | Út 9.4.2024 20:34:02

                                    marmyš >> čau. No to teda ne. Čumím jak vystřelenej puk. 🤔

                                      Nmarmyš - Profil | Út 9.4.2024 19:25:33

                                      Buffalo1969 >> Poznáš vodu?

                                        Ndada11 - Profil | Ne 7.4.2024 14:59:49

                                        vladěna >> Na přehradě už místama skoro nutnost něco takového.