Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBuffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    Ndada11 - Profil | Út 2.4.2024 17:45:54

    novas32 >> To bych si dal 😀😀😀

      Nnovas32 - Profil | Út 2.4.2024 17:21:10

      dada11 >> rekla veprova hlava :-DDD

        Ndada11 - Profil | Út 2.4.2024 14:46:05

        novas32 >> Nejen postava, ale i obličej....... 😀

          Nnovas32 - Profil | Út 2.4.2024 12:22:19

          Buffalo1969 >> ta uz je davno zkurwena, takze cajk :-DDD

            NBuffalo1969 - Profil | Po 1.4.2024 20:06:11

            novas32 >> no tak to ty špekáčky nemůžeš papat. Holt toho nejspíš zbyde vic na nás. No přece si nebudeš kurwit štíhlou linii. 😀🤟🍺

              Ndada11 - Profil | Po 1.4.2024 19:27:39

              novas32 >> Nemáš chlastat, nebylo by ti blbě 🤣🤣😀👍

                Nnovas32 - Profil | Po 1.4.2024 19:24:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                dada11 >> ja myslel ze jste je sezrali na miste ve dvou😂😂🙈
                Taky jsem vcera opekl prvni parek. Ale je mi blbe, tak na zahrade

                  Ndada11 - Profil | Po 1.4.2024 13:13:22

                  novas32 >> Osum. Tři sme zežrali hned. Zbytek domů pro rodinu. Ale čerstvé je čerstvé.

                    Nnovas32 - Profil | Po 1.4.2024 11:05:47

                    dada11 >>
                    Kolik jste pekli tech spekacku?😂

                      Ndada11 - Profil | Po 1.4.2024 9:18:05

                      marmyš >> Jen lehce. Zítra mám jít na plazmu, tak možná pojedu předtím na ryby.

                        Nmarmyš - Profil | Po 1.4.2024 9:02:15

                        dada11 >> A sebe zmrskat ne? :-))

                          Ndada11 - Profil | Po 1.4.2024 8:46:54

                          marmyš >> Já ještě hodinku a jedu vymrskat domů a tchyni.

                            Nmarmyš - Profil | Po 1.4.2024 8:04:11

                            dada11 >> já jedu před polednem do Krumlova na oběd a vymrskat, tak jsem dnes ryby odepsal.

                              Ndada11 - Profil | Po 1.4.2024 8:01:53

                              marmyš >> 😀 nejsi sám.

                                Nmarmyš - Profil | Po 1.4.2024 7:59:11

                                dada11 >> Už mi to došlo na FB, aj sem tomu chvilku věřil. :-)

                                  Ndada11 - Profil | Po 1.4.2024 7:42:58

                                  Dneska zatím pět kaprů kolem 50 a pět cejnů. Vše feeder, na koule nic. Asi je na koule zatím brzo.

                                    Ndada11 - Profil | Ne 31.3.2024 12:44:31

                                    marmyš >> Tak to jo. Ale Bohušice co pojedu sám mi slibuje účast.

                                      Nmarmyš - Profil | Ne 31.3.2024 12:20:12

                                      dada11 >> Myslím rybaření, ne výlety s dcerou. :-))

                                        Ndada11 - Profil | Ne 31.3.2024 12:01:35

                                        marmyš >> Ale to už bude mít dcerka tatínka úplně u prdele takže spíš ne. 🤣