Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBuffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    Nmarmyš - Profil | Ne 31.3.2024 11:50:56

    dada11 >> V důchodu si to vynahradíš. :-)

      Ndada11 - Profil | Ne 31.3.2024 11:49:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      marmyš >> 👍👍já dnes nic. S dcerkou jsme byli na výletě.

        Nmarmyš - Profil | Ne 31.3.2024 11:09:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        dada11 >> Byli 4 kapříci, tohoto jsem vzal, 64 cm a 4.8 kg

          NBuffalo1969 - Profil | So 30.3.2024 13:57:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          dada11 >> není toho času. Včera jsem makal a dneska musim trpět. 😃

            Ndada11 - Profil | Pá 29.3.2024 6:10:46

            Vstávat bando. Krásných -1 a ryby berou.

              Ndada11 - Profil | Čt 28.3.2024 18:43:11

              marmyš >> Škoda, že nejsi soused. 👍

                NNed - Profil | Čt 28.3.2024 16:49:46

                marmyš >> jsou Velikonoce a to se věnuji jiným věcem. Zalovit můžu jindy ;-)
                Ale jinak díky :-)

                  Nmarmyš - Profil | Čt 28.3.2024 16:25:42

                  Ned >> Přijeď sem zítra ráno zalovit, vezmu ti kousek k vodě.

                    NNed - Profil | Čt 28.3.2024 16:19:04

                    marmyš >> že bych náhodou jel okolo? :-))

                      Nmarmyš - Profil | Čt 28.3.2024 15:25:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      dada11 >> Už to chytá barvu. :-)

                        Ndada11 - Profil | St 27.3.2024 19:14:16

                        marmyš >> 👍😀

                          Nmarmyš - Profil | St 27.3.2024 19:10:01

                          dada11 >> Vítr by se měl uklidnit. Právě loupu česnek, 28 kousků plave v láku. :-)

                            Ndada11 - Profil | St 27.3.2024 19:08:20

                            marmyš >> 👍 já se chystám o víkendu. Uvidíme jak dopadnu. Jen ten vítr mně séře.

                              Nmarmyš - Profil | St 27.3.2024 14:17:00

                              Ned >> Té ještě nenarostla huba na mou nástrahu.

                                NNed - Profil | St 27.3.2024 13:40:38

                                marmyš >> a co ouklejka, ouklejka nic? :-)

                                  Nmarmyš - Profil | St 27.3.2024 12:39:58

                                  dada11 >> Dnes kapřík, bělice, velký jelec a 4 cejni. Vítr jak prase.

                                    Ndrak+ - Profil | Út 26.3.2024 21:25:57

                                    Buffalo1969 >> buffalo1969 - 26.3.2024 13:42:02 >> tvl nějak zarostlel :--))))

                                      Nmarmyš - Profil | Út 26.3.2024 21:25:31

                                      Buffalo1969 >> Dík za pozdrav, taky ho zdravím. :-)

                                        Nnovas32 - Profil | Út 26.3.2024 21:06:19

                                        Ned >> letos se potkate😉

                                          NNed - Profil | Út 26.3.2024 21:02:04

                                          Buffalo1969 >> tak to jsme se minuli...