Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Buffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    Buffalo1969 - Profil | Út 26.3.2024 20:32:02

    Ned >> byl předloni na srazu. Kámoš co jsem s ním vyrůstal.

      Ned - Profil | Út 26.3.2024 19:31:47

      Buffalo1969 >> a co to je za stréca? 🤔🤷

        novas32 - Profil | Út 26.3.2024 16:44:10

        Buffalo1969 >> sandokan a polovicni skin😂😂

          dada11 - Profil | Út 26.3.2024 15:25:20

          Buffalo1969 >> Tak ho pozdravuj taky. 🤟😀

            Buffalo1969 - Profil | Út 26.3.2024 13:42:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Kucííí.... Mam prej pozdravovat. 🤟😃

              novas32 - Profil | Ne 24.3.2024 18:01:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Ja dnes chystal zahradku na bylinky a zahon na rajsky a na salaty. Vcera jsem dovezl 2 metraky kompostu z kompostarny, tak jsem to zapracoval. Dneska prochazka s cubama a rovnou jsme poresili prouti na Velikonoce
              A roste spousta divoky pazitky👍

                novas32 - Profil | Ne 24.3.2024 17:57:52

                Ned >>
                No ty kraso to cumim cos vymyslel😂😂😂👏

                  dada11 - Profil | Ne 24.3.2024 12:58:52

                  Regulérní sněhová přeháňka se přehnala. Už svítí slunce.

                    dada11 - Profil | Ne 24.3.2024 12:55:42

                    Ned >> Jahodovou polevou 😀

                      dada11 - Profil | Ne 24.3.2024 12:55:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      marmyš >> Na lince 😀😀

                        Ned - Profil | Ne 24.3.2024 12:39:37

                        dada11 >> škoda že ti ho někdo počmáral 😃

                          marmyš - Profil | Ne 24.3.2024 12:37:05

                          dada11 >> Proč to fotíš na podlaze? :-))

                            dada11 - Profil | Ne 24.3.2024 11:57:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Pochlubit se musím i zde. Vlastní výroba+ samozřejmě prolitý punčem a rumem 😀😀

                              dada11 - Profil | So 23.3.2024 23:14:35

                              Ned >> Vylouhuj lysohlavky. To je aspoň šrumec.

                                dada11 - Profil | So 23.3.2024 23:13:31

                                marmyš >> Splněno

                                  Ned - Profil | So 23.3.2024 21:55:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  marmyš >> mám tu něco z mé domácí kuchyně, kořalka z macerované penízovky sametonohé. Vznikla ani nevím jak, v pominutí mysli jsem nacpal kloboučky penízovky do flašky ke kořalce. Musím říct, že po 3 měsících to není špatné, je to svým způsobem zajímavé, hlavně, že se motám :-)

                                  Edit: přidáno trocha medu a zázvoru

                                    marmyš - Profil | So 23.3.2024 19:49:16

                                    dada11 >> Dej si nějaké i za mě :-))

                                      dada11 - Profil | So 23.3.2024 19:42:18

                                      marmyš >> Já už jsem oblečený a za chvíli odcházím do hospody. 😀😀

                                        marmyš - Profil | So 23.3.2024 18:57:25

                                        Ned >> Pravidelně je prokrmuji a je to poznat. Doufám že dnešní pauza nebude mít špatný vliv.

                                          Ned - Profil | So 23.3.2024 17:21:10

                                          marmyš >> nejseš sám, taky sedím doma, vítr jako kráva a ještě k tomu se neskutečně ochladilo :-(