Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBuffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    Nmarmyš - Profil | So 23.3.2024 16:56:37

    dada11 >> A já sedím doma, vítr jak prase. :-((

      Ndada11 - Profil | So 23.3.2024 15:23:13

      marmyš >> Já přijel domů a brousil jsem podlahu na balkoně. Drahá tříčtvrtka teď natírá 😀😀😀.

        Nmarmyš - Profil | So 23.3.2024 14:38:49

        dada11 >> Chystám se vyrazit a začlo pršet, musím počkat a uvidím.

          Ndada11 - Profil | So 23.3.2024 14:15:41

          marmyš >> Změna místa ryba jistá 😀👍

            Nmarmyš - Profil | So 23.3.2024 10:47:07

            dada11 >> Včera ráno u vody a dvě hodiny bez pohybu, tak jsem to sbalil. Odpoledne jsem jel jinam a byli dva kapři a dva cejni za necelé tři hodiny. Tři cejni a kapřík mi ještě stihli upadnout z háčku.

              Ndada11 - Profil | So 23.3.2024 10:33:03

              marmyš >> 👍už jsem doma. Dneska slabota. Samej cejn. A moc záběrů nebylo.

                Nmarmyš - Profil | So 23.3.2024 10:24:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                dada11 >> Tady je můj včerejší, musel jsem ho kuchnout, čtyři v nádrži je moc, ještě by mohl nějaký natáhnout brka.

                  Ndada11 - Profil | So 23.3.2024 8:33:33

                  marmyš >> Tak nějak 😀😀

                    Nmarmyš - Profil | So 23.3.2024 7:54:45

                    dada11 >> Je tam parádně, teprve začínáš a vše se ještě může změnit. A pokud by nic nedošlo tak si aspoň opálíš hubu. :-))

                      Ndada11 - Profil | So 23.3.2024 7:46:57

                      marmyš >> Dneska zatím nejslabší den. Jen pár cejnů. Ale zase je na tričko.

                        Nmarmyš - Profil | So 23.3.2024 7:24:31

                        dada11 >> Já zas až odpoledne. Včera mi došel šupik 62 cm a 3.6 kg a zabírá moc místa v nádrži, tak ho jdu kuchnout.

                          Ndada11 - Profil | So 23.3.2024 6:47:47

                          vladěna >> Stejné místo, stejné ryby 😀😀. Zítra nejdu tak si dneska užívám.

                            Nvladěna - Profil | So 23.3.2024 6:45:01

                            dada11 >> dobře ty-))

                              Ndada11 - Profil | So 23.3.2024 6:07:07

                              👍😀😀

                                Ndada11 - Profil | Pá 22.3.2024 11:36:25

                                Buffalo1969 >> Tak co tam budeme dělat, když je vše prázdné?

                                  NBuffalo1969 - Profil | Pá 22.3.2024 7:28:07

                                  dada11 >> klidně dojeďte. Bečka od Vánoc žádná. Doma ani klobása a všude práce jak na kostele. V pánské lednici je asi 20 nealkoholickych piv, samý vajíčka a ovesný vločky. Od 15.ledna bez alkoholu. Kecam , v sobotu jsem mel 2 decky vína blbě mně bylo ještě druhej den v poledne. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

                                    Ndada11 - Profil | Čt 21.3.2024 19:23:24

                                    novas32 >> To máš pravdu. Třeba má plnou lednici a naražený soudek. Jedeš semnou?

                                      Nnovas32 - Profil | Čt 21.3.2024 11:23:53

                                      dada11 >> psssst nerikej mu, ze ho objednavala na nocni servis, abys ty mohl na servis k buffikum :-DDD

                                        Ndada11 - Profil | Čt 21.3.2024 5:24:14

                                        marmyš >> To jo 😀

                                          Ndrak+ - Profil | St 20.3.2024 21:11:58

                                          marmyš >> PŘESNĚ TAK :--)))