Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NRybkin - Profil | Ne 10.5.2026 6:01:43

Dneska rychlá akce než se vrátěj holky

    Nkubah - Profil | So 9.5.2026 22:21:10

    Praseodym >> jo, vlastně je mi to úplně fuk - neměl jsem se do toho motat.

    K ničemu to není.

      NPraseodym - Profil | So 9.5.2026 22:04:23

      kubah >> ty to píšeš s dikcí jako se bavej Pávek s Burešem... Ať si to chlapci vyřídí mezi s sebou. Mně je divný, že kolega tady točí věci za desetitisíce a bude se hojit na nejakejch picovinkach.

      Proto já nerad beru věci z druhé ruky. A ani nerad prodávám. Bojím se přesně takových problémů, které nemají dobrého řešení...

        NMrtweyUbrus - Profil | So 9.5.2026 21:30:32

        kubah >> Nevim co tam píše, mám ho v ignoru, aby mě zas neuháněl že chce něco koupit a půl roku potom to "reklamoval". Fakt nemám potřebu někoho ojebávat kvůli pár šušním, kdo mě zná koupí, kdo se bojí nekoupí, žíly mi to netrhá.

          Nkubah - Profil | So 9.5.2026 21:23:44

          MrtweyUbrus >> tak to jdi vysvětlit tam, ne ?

            NMrtweyUbrus - Profil | So 9.5.2026 21:01:11

            kubah >> Akorát tak že pan kupující je píčus, je tu XY lidí co tu mají ode mě věci a nikdy si nikdo nestěžoval.

              Nkubah - Profil | So 9.5.2026 20:46:01

              MrtweyUbrus >> co nám k tomu řekneš ?

              https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=642042

                NPraseodym - Profil | So 9.5.2026 20:16:40

                Vypadalo to, že se rozjede, ale klid... Akorát se vyjasnilo a teplo není. Asi se budu muset proběhnout pro zapomenutou (už jsem ji chtěl uklidit) zimní bundu do auta... Ale když neberou malý, velkej na to bude mít aspoň klid 😏

                  NPraseodym - Profil | So 9.5.2026 18:20:25

                  plavan >> to jsem psal já, že teče bordel. Ale vypadá to, že to byla jen lest mého starého kamaráda 😂 jinak dva záběry, menší okolo 70 venku. Ono to půjde.

                    NBosanac - Profil | So 9.5.2026 18:15:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Dnes Kostelec nad Labem, jeden chlap jen 4 čerstvě vytřeny cejni , my ostatni ani tuk . Ja chytal na splavek i s mušakem , ani bělice .

                      Nplavan - Profil | So 9.5.2026 17:19:04

                      Praseodym >> vždyť tady někdo včera psal, že to na Berounce nejde, tak jedinej nebudeš.

                        NPraseodym - Profil | So 9.5.2026 16:56:44

                        Zatím to vypadá, že budu jedinej rybář v republice, co byl tenhle víkend na rybách a nechytil kapra 😂

                          NE.T. - Profil | So 9.5.2026 16:39:16

                          Praseodym >> Jsem už viděl minulý rok.

                            NPraseodym - Profil | So 9.5.2026 16:09:28

                            Twl... Nějaké týpek jel proti proudu na padlboardu a měl udělanej pohon z aku vrtačky, aby nemusel pádlovat 😂

                              NRybkin - Profil | So 9.5.2026 16:05:54

                              plavan >> Přesně to jsem myslel:-)

                                Nplavan - Profil | So 9.5.2026 15:59:51

                                Rybkin >> myslíš to, jak tam maník projel okolo a chlejstnul mi celou kaluž otevřeným okýnkem do auta ?

                                  NRybkin - Profil | So 9.5.2026 15:50:21

                                  plavan >> Jj ale s tím deštníkem to byla největší pecka:-)

                                    Nplavan - Profil | So 9.5.2026 15:48:00

                                    Rybkin >> byl jsem tam několikrát, když jsi mi třeba ukazoval sloníky apod. a vezl jsem tě z FF od Přemka, když už jsem bydlel na Vysočině.

                                      NRybkin - Profil | So 9.5.2026 15:43:44

                                      plavan >> Ty vlastně víš kde bydlím. Onehdá jsi mi tu byl vrátit deštník:-)))

                                        Nplavan - Profil | So 9.5.2026 15:24:07

                                        Rybkin >> vím, nechtěl jsem psát celej název tvoji ulice.

                                          Červené karty: MV