Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

Nchřenovák - Profil | Po 11.5.2026 17:03:13

Rybkin >> Bude 👍

    NRybkin - Profil | Po 11.5.2026 16:52:04

    E.T. >> Zrovna tobě to může bejt jedno když nechodíš na ryby:-))

      NE.T. - Profil | Po 11.5.2026 16:47:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Tady by se to utrácelo😁💵💸

        NPike - Profil | Ne 10.5.2026 18:37:13

        Po hodně náročném víkendu jsem si dal dva točené Muflon 12 a zasyčelo to do mne jak do Sahary.
        A to bylo letos asi 9 a 10 pivo. Ale je to slušné pivo.

          NBosanac - Profil | Ne 10.5.2026 18:28:33

          Rybkin >> Ja vim , když jsme žili v Štěrboholech chytal jsem často na Kyjaku navzdory tomu že Slatina - tenkrat chovnak , byla za barakem . A byly krasni liny

            NpH1 - Profil | Ne 10.5.2026 17:07:02

            plavan >> Nádherná bábofička.
            Teď už jen nakrájet, usušit, rozmixovat a ... hurá na ryby se sladkým krmením 😂😂😂

              NE.T. - Profil | Ne 10.5.2026 14:17:20

              kubah >> Pěkný to máš 💪🏻

                Nplavan - Profil | Ne 10.5.2026 13:00:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                kubah >> a ještě si přála,spolu se ségrou, třenou bábofku. To se hodilo, páč máme hodně posranejch vajec a ta není dobré skladovat, ať už umytá nebo tak.
                A do téhle bábofky jich přijde pět.

                  Nplavan - Profil | Ne 10.5.2026 12:56:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  kubah >> já dělal plátky z kuřecích prsou v citronovém těstíčku a k tomu šťouchanej vařenej brambor s máslem a pažitkou. Byla to delikatesa. Máma si to jídlo vybrala, je Den matek, takjsem ji nemohl odmítnout :-))))

                    Nkubah - Profil | Ne 10.5.2026 12:51:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    kubah >>

                      NRybkin - Profil | Ne 10.5.2026 12:25:45

                      Bosanac >> Mezi násaďákama to byla hezká změna
                      To je rybník u nás pod sídlištěm

                        NBosanac - Profil | Ne 10.5.2026 11:59:52

                        Rybkin >> Hezky lin z chovnaku :-)

                          Nkubah - Profil | Ne 10.5.2026 11:15:13

                          E.T. >> hlavní je, že hoří

                            NE.T. - Profil | Ne 10.5.2026 10:01:48

                            kubah >> Tohle bych sem kámo vůbec netahal. Je to zde poměrně pohodové vlákno. Byl bych rád aby to tak i dál zůstalo. Ať si to jdou kluci řešit jinan.

                              Nplavan - Profil | Ne 10.5.2026 8:39:08

                              Rybkin >> to sis to teda slušně utáhl :-)))))))))))))))))))))))))))

                                NRybkin - Profil | Ne 10.5.2026 7:23:39

                                plavan >> mám naprosto jasnej plán.Do devíti tady pak rychle věci domů na hoďku si zaběhat a rychle vařit:-)

                                  NRybkin - Profil | Ne 10.5.2026 7:14:40

                                  A když se dělají u splávku bublinky znamená to co?
                                  Že zabere rybička:-)

                                    NRybkin - Profil | Ne 10.5.2026 7:13:33

                                    plavan >> Uvařím. Holky chtějí kuře na kari takže to bude v klidu . Vracejí se v poledne cca

                                      Nplavan - Profil | Ne 10.5.2026 6:59:07

                                      Rybkin >> už máš uvaříno nebo to pořešíš nějakou koupenou pizzou ?

                                        Červené karty: MV