Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NRybkin - Profil | So 9.5.2026 15:22:50

plavan >> Já bydlím od toho Albertu přes silnici v podstatě.

    Nkubah - Profil | So 9.5.2026 14:57:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Upečeno...

    Zkusil se i mazanec z kvásku

      Nplavan - Profil | So 9.5.2026 14:53:10

      Rybkin >> tak jsem si to pamatoval dobře, myslel jsem Albert dole na Ocelkově u semaforu. Ty bydlíš B....a 12 ?

        NRybkin - Profil | So 9.5.2026 14:07:34

        plavan >> Mám nejblíž Albert ale nechodím do něj. Raději udělám pár kroků navíc do Globusu

          Nplavan - Profil | So 9.5.2026 13:35:14

          Praseodym >> zkoušel jsem v prosinci a nejezdil, dneska nevím.

            NPraseodym - Profil | So 9.5.2026 13:22:19

            plavan >> k vám nejezdí Rohlík?

              Nplavan - Profil | So 9.5.2026 13:16:08

              Praseodym >> jako jo, ale já bych musel 10 km autem do nejbližšího Alberta, u nás je o víkendu jen Vietnamec a tam k obědu maso nekoupíš. Předseda může pěky do Globusu. Nebo má prodejnu i blíž dole na hlavní, jen nevím jestli to je Albert něbo co to je ?

                NPraseodym - Profil | So 9.5.2026 13:14:01

                plavan >> tak to každej, ne? 😄

                  NPraseodym - Profil | So 9.5.2026 13:12:47

                  Rybkin >> díky, podmínky jsou ideální. Ale ještě je čas. Šel jsem takhle přes oběd, aby mi to tu nikdo nezasedl 😉

                    Nplavan - Profil | So 9.5.2026 13:11:43

                    Rybkin >> tak ty si můžeš ráno dojít nakoupit maso atd., ne ?

                      NRybkin - Profil | So 9.5.2026 13:05:01

                      plavan >> Já budu muset uvařit něco zítra až se mi děvčata vrátěj :-)

                        Nplavan - Profil | So 9.5.2026 13:03:22

                        Rybkin >> mně se taky nechtělo, ale máme velkou návštěvu, tak jsem musel.

                          NRybkin - Profil | So 9.5.2026 13:03:10

                          Praseodym >> Držím palce 👍

                            NPraseodym - Profil | So 9.5.2026 13:01:10

                            Rybkin >> já měl po cestě Pho bo 😂

                              NRybkin - Profil | So 9.5.2026 13:01:01

                              plavan >> Já byl linej něco dělat tak jsem takhle improvizoval:-)

                                NPraseodym - Profil | So 9.5.2026 12:58:28

                                Nahozeno, nakrmeno, připraveno. Uvidím, zda-li naváži na úspechy kolegů z Labe i na menší řece. Ale žije to tady parádně.

                                  Nplavan - Profil | So 9.5.2026 12:55:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Rybkin >> u nás je kačena trochu jinak, se zelím sladkým, kysaným a s houskovým knedlíkem. Já to nejím, tak jsem si opražil kostky z krkovice. Vím, že jsem trotl, ale co nadělám :-)))))

                                    NRybkin - Profil | So 9.5.2026 12:33:23

                                    Tak jsem to vzdal. V nejlepším se má přestat. Jsem doma a první cesta k hočiminovi na oběd

                                      NE.T. - Profil | So 9.5.2026 10:16:38

                                      Rybkin >> Se ještě vyspávají vopice po včerejšku 🤷🏻‍♂️😃

                                        NRybkin - Profil | So 9.5.2026 9:46:58

                                        Nějak mrtvo tady:-)

                                          Červené karty: MV