Nejlepší rybí maso

Jaké rybí maso Vám chutná nejvíce? Jaký je váš oblíbený recept?
Autor diskuse: voda12 - Profil , 31.3.2013 všeobecné - druhy ryb, rekordy

Jaká ryba je nejlepší k jídlu

A) Kapr8%

B) Candát50%

C) Pstruh6%

D) Lín6%

E) Štika5%

F) Okoun25%

Od 31.3.2013 hlasovalo 540 čtenářů.

NPepíkPepík - Profil | Pá 5.4.2013 16:27:35

UM1 >> Mužu se zeptat jak děláš bolena? já už jsem jich pár zmasil okolo 65 cm a snad žádnej nebyl zrovna dobrej, tak mě zajmá jak je děláš ty?

    Nkarloson® - Profil | Pá 5.4.2013 16:24:59

    marmyš >> V polystyrénové bedně zasypané ledem v rybeně :-)

      Nnofish - Profil | Pá 5.4.2013 16:23:43

      marmyš >> lín? Nic moc. Je dobrý, ale kosti mě štvou. Filety by šly udělat, ale je s tím moc práce. Dobré maso to je, ale okoun je okoun.

        Nmarmyš - Profil | Pá 5.4.2013 16:23:26

        karloson >> karloson® - 5.4.2013 16:17:58 >> kdes je nalovil?

          Nmarmyš - Profil | Pá 5.4.2013 16:22:40

          nofish >> Dopoledne jsem pouštěl dva candátky,ten větší se třepal strachy,asi vytušil,že balancuje na hranici smrti:-)

            Nmarmyš - Profil | Pá 5.4.2013 16:20:49

            nofish >> Tak teda lín,toho ti dají na rybníku.Má tuhé masíčko. :-)

              Nkarloson® - Profil | Pá 5.4.2013 16:17:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Pro mě je top makrela, kterou si sám vyudím, mňam mňam

                Nnofish - Profil | Pá 5.4.2013 16:17:50

                marmyš >> mníka? Asi neee, to bych musel přijít na flek kde jich je fakt hodně a můžou se chytat. Toho jsem snad ani neměl. Jenom játra. Ale to mi moc nechutná.

                  Nnofish - Profil | Pá 5.4.2013 16:16:37

                  marmyš >> díky za upřesnění, v hrnci jsem už dlouho nic nedělal- jsem i rád. Zavařování ovoce a tak mě nikdy nebavilo :-)))

                    Nmarmyš - Profil | Pá 5.4.2013 16:16:13

                    nofish >> a co takhle mník-dal by sis?

                      Ntomsa - Profil | Pá 5.4.2013 16:08:56

                      nofish >> Díky za radu, vyzkouším.

                        Nmarmyš - Profil | Pá 5.4.2013 16:06:42

                        nofish >> sklínky s obraným uzeným dám do zavařovacího hrnce a hodinu nechám vařit vodu-neotvírat,nechat vychladnout. dávám do sklínek 2 dc. do každé 2 lžice oleje(přiměřeně,slunečnicový.) sklínky v hrnci zalíté vodou do poloviny.

                          NWoohooo - Profil | Pá 5.4.2013 16:06:04

                          match-oun >> Ale sim te :D ... nezaskatulkoval :))) neboj ... obecne myslim ze rybari vedi co proc jedi z ryb narozdil od lidi co znaji jen rybi prsty :)))

                            Ndada11 - Profil | Pá 5.4.2013 16:04:34

                            tomsa >> Taková barva JAKÉHOKOLIV masa je prostě nejlepší :-).

                              Nnofish - Profil | Pá 5.4.2013 16:02:11

                              tomsa >> krásná barva. Takhle krásně vybarvené ryby mám rád :-)))
                              Až přijdeš na to, kde jsou na severní morva "přemnožení" sumčci američtí, tak to zkus s nima. Nebudeš litovat a normálního sumce "zarhneš" :-)

                                Nbremic - Profil | Pá 5.4.2013 16:01:31

                                Fishky >> jj je to jedna z nejlepších imitací ho.vna :)

                                  Nbremic - Profil | Pá 5.4.2013 16:00:02

                                  nofish >> Vybrakovat soukromák :) Toho bych se chtěl zůčastnit :D

                                    Ntomsa - Profil | Pá 5.4.2013 15:57:58

                                    nofish >> Souhlasím s tebou a pro inspiraci přidávám foto, které jsem tu někde už dával. Pár malých sumců jsem dostal z rybářství, tak jsme to vyudili.

                                      Nmatch-oun - Profil | Pá 5.4.2013 15:57:26

                                      Fishky >> ...podlejvanej starobrnem

                                      ;D

                                        NFishky - Profil | Pá 5.4.2013 15:53:28

                                        voda12 - >> Nejlepší je asi čerstvý pangacius z Tesca.