Nejlepší rybí maso

Jaké rybí maso Vám chutná nejvíce? Jaký je váš oblíbený recept?
Autor diskuse: voda12 - Profil , 31.3.2013 všeobecné - druhy ryb, rekordy

Jaká ryba je nejlepší k jídlu

A) Kapr8%

B) Candát50%

C) Pstruh6%

D) Lín6%

E) Štika5%

F) Okoun25%

Od 31.3.2013 hlasovalo 540 čtenářů.

Nmatch-oun - Profil | Pá 5.4.2013 15:53:26

Woohooo >> Tak dík teda, tos mě pěkne zaškatulkoval. Já chtěl jenom říct, že kdo má skutečně rád ryby, ocení spíš štiku. Ten zbytek se modlí k candátovi, páč chutná přesně jak psal nofish.

    Nnofish - Profil | Pá 5.4.2013 15:52:01

    match-oun >> 12-ka bráník je 100x lepší než třeba desítka, jedenáctka (nebo co to je) gambrihnus, nebo budvar celkově :-)))
    A neustoupím ani o krok :-)

      NWoohooo - Profil | Pá 5.4.2013 15:50:51

      match-oun >> Znam otce co sem ziv :D podle me mu taky nejede ale je to vyhodnej kup když je v akci :D ... zlaty Svijany :D

        Nmatch-oun - Profil | Pá 5.4.2013 15:49:55

        Woohooo >> Hele ale lahvovej bráník nic moc, na tom se shodnem.

          Nnofish - Profil | Pá 5.4.2013 15:49:50

          Woohooo >> uzené ryby jsou dobrota. To jo :-)

            NWoohooo - Profil | Pá 5.4.2013 15:48:07

            nofish >> U me je okoun číslo jedna !!!! :) ... ale nejradeji mam uzene ... amur, lin, uhor sumec malej :))) mnam !!!

              Nnofish - Profil | Pá 5.4.2013 15:46:11

              Woohooo >> jo, já tě pochopil a je to pravda. V tom se s tebou přít nebudu. Takový je náš národ.
              Ale popravdě říkám, že mám radši tu štiku, okouna, než třeba candoše. Ale ve finále je to jedno. Sežeru skoro všecho, podle toho co je zrovna na talíři :-)

                NWoohooo - Profil | Pá 5.4.2013 15:46:07

                match-oun >> dat jinej priklad :D ... někdo kdo proste nemá na mercedesa ale strasne by ho chtěl :D kamard mu ho občas pujci .. ale na foru kdesi bude zaryte trdit ze ho nechce :D ... nepotrebuje ze to je draha kara kera je ještě spatna a ze pro nej zlata skoda :D ... proste ja takle cechy vidim to je cele :D

                  Nnofish - Profil | Pá 5.4.2013 15:44:26

                  match-oun >> co já vím? Já beru co chci a dokážu sežrat a zbytek pouštím. Nechtěl bych celý rok jíst jednu rybu. Chce to změnu. Mám to sežrat já, nebo kormorán :-)
                  (to ce sežeru za rok sežere a zabije jeden kormorán za pár dní, tak co...)

                    NWoohooo - Profil | Pá 5.4.2013 15:43:21

                    nofish >> Hosi ste to nepochopili :D :D :D nejde tady o peníze nebo kdo je socka ... ja rikam ze když cech něco nemůže z nejakeho duvodu tak si to zduvondi ze to vlastne ani nechce nebo nepotrebuje :))) u otce ten důvod sou peníze :D

                      Nnofish - Profil | Pá 5.4.2013 15:41:47

                      bremic >> navrhuju udělat "sraz mrku č.2" Masařskou verzi. A můžeme to vyzkoušet. Vybrakujem nějaký soukromák a bude se vařit, dusit, smažit, péct, udit a hodnotit :-)))
                      Člověče, mě zas tak třeba ten candát fakt nějak extrémne neláká. Ale když je, tak je, to je jasné... :-P :-)

                        Nmatch-oun - Profil | Pá 5.4.2013 15:40:16

                        nofish >> Stejně mi to nějak nehraje. Proč teda pouštím většinu ryb, jejichž maso stojí na krámě 300+ za kilo a domu si vemu leda pár smradlavejch kaprů??

                          NVodní kurka - Profil | Pá 5.4.2013 15:37:58

                          Zdarec nejraději mám okouna,ale málokdy chytím velkého,takže ho mám tak jednou za dva roky a o to víc mi chutná :))

                            Nbremic - Profil | Pá 5.4.2013 15:32:51

                            nofish >> Nesouhlasím ..to štika chutná tak jak ji uděláš :))

                              Nnofish - Profil | Pá 5.4.2013 15:30:35

                              Woohooo >> Heeej :-) Tohle mě zajmá. A když je to rybář, co se rybařinu živí, nejakou tu rybu si prostě domů odnese, takže ty ryby neplatí? Nejde použít teorii o nedostatku fiancí. A teď si vem, že i mezi nimi jsou takoví, co si raději vezmou štiku, kapra, okouna. To je prostě fakt. Osobně, kdybych měl ležet na stole štiku a candáta, tak si vyberu štiku. andát není špatný, ale je jak filé z tesca. Chutná podle toho jak ho uděláš. Jen osolený je skoro bez chuti. I když i to může být žádané, to je fakt.

                                Nbremic - Profil | Pá 5.4.2013 15:24:34

                                match-oun >> Já bych zase řekl, že candátí maso má přímo charakteristickou chuť. Ale je to subjektivní :) Je to jak povídat o poslouchání ticha :)

                                  NPstruh27 - Profil | Pá 5.4.2013 15:15:19

                                  Za mňa jednoznačne Zubáč / Candát - zrežem filety, stiahnem z kože, posolím, riadne potrem cesnakom, nechám pár hodím odstáť, potom ide do 3 obalu - vypražiť, k nemu pečené zemiaky a je to paráda, rovnako upravujem aj Šťuku.
                                  Pre rýpalov - v mojom prípade sa jedná o naozaj symbolické množstvo týchto dravcov, ktoré si vezmem domov.

                                    Nmatch-oun - Profil | Pá 5.4.2013 15:11:38

                                    Woohooo >> A z toho vyplývá co? Že sem socka, protože mi chutná víc štika než céčko? Jako socka vpodstatě jsem, ale z úplně jinejch důvodů ;D

                                      Nmasák11111 - Profil | Pá 5.4.2013 15:07:51

                                      šumava >> ono jich taky dost ubylo, ale ještě občas najdu místo kde jsou.... ale ty si nechám pro sebe, dřív jsme je chytali do ruky.... a rožnili... to něco úúúžasnýho

                                        NWoohooo - Profil | Pá 5.4.2013 15:07:11

                                        match-oun >> Muj otec by se hadal do krve ze Branik lahvovej je nejlepší pivo :))) ... ja bych vypil leda z nouze ... vtip je v tom ze otec ma proste hluboko do kapsy jako hodne lidi dneska ale proste ze sve české povahy si bude hajit to svoje ... :))) verim ze kdybyc prumernej cech nemel na nic jiného nez chleba a vodu z kohoutku bude tvrdit zaryte ze to je nechutnejsi věc dneska ze ve vostatnim sou stejne same E-cka :D