Nejlepší rybí maso

Jaké rybí maso Vám chutná nejvíce? Jaký je váš oblíbený recept?
Autor diskuse: voda12 - Profil , 31.3.2013 všeobecné - druhy ryb, rekordy

Jaká ryba je nejlepší k jídlu

A) Kapr8%

B) Candát50%

C) Pstruh6%

D) Lín6%

E) Štika5%

F) Okoun25%

Od 31.3.2013 hlasovalo 540 čtenářů.

Nšumava - Profil | Pá 5.4.2013 14:54:00

masák11111 >> tomu je dost let nazad, ale kulinářský zážitek byl tak intenzivní, že stále vzpomínám :-)

    Nmasák11111 - Profil | Pá 5.4.2013 14:44:54

    šumava >> v poho chytáme v duchu hesla chyť a zmas... ;-)

      Nalfonz42 - Profil | Pá 5.4.2013 14:10:39

      šumava >> jo jo, máš recht, zapomněl jsem na ten ocet, ten je důležitej aby to bylo na modro

        Nšumava - Profil | Pá 5.4.2013 14:07:20

        alfonz42 >> to asi nebude klasicky na modro, ale při přidání octa to lehce namodrat asi může, ale je ho tam fakt jen maličko, je to asi spíš kvůli odstranění zbytku slizu z kůže, nevím . Mne to naučil dělat táta a když mi to chutnalo tak jsem to tak dělal a po účelu jsem nepátral, ale je to fakt dobré, výborný je takhle i lín. Ne nadarmo ho italové mají tak rádi.

          Nalfonz42 - Profil | Pá 5.4.2013 14:04:27

          šumava >> tzv. na modro, ne?, jestli se nemýlím..

            Nšumava - Profil | Pá 5.4.2013 13:58:44

            masák11111 >> jo, vařený. Koření se dává trocha soli a případně kořenová zelenina do vody - maličko celeru a petržele a malilinko zázvoru a NE česnek! Je tím zachována právě ta top chuť. Ale takovou úpravu snese pouze velmi kvalitní ryba - aby to bylo opravdu dobré. Věř, že jsem jich snědl dost a dost, až se při vzpomínce trochu červenám :-)

              Nnofish - Profil | Pá 5.4.2013 13:03:54

              match-oun >> To neváhej. Ale k tomi candátovi ještě. To je jeho hlavní výhoda. Že defakto nijak nechutná. Uděláš si Chuť podle toho jak ho uděláš. Sežeru ho rát, do ne že ne, ale ty prachy bych za to nedal. Kupovat, tak si radši koupím štiku, nebo kapra.

                Nmatch-oun - Profil | Pá 5.4.2013 12:58:07

                nofish >> Dobrý, takže už jsem dva...;-)

                  Nnofish - Profil | Pá 5.4.2013 12:52:00

                  match-oun >> Tak tohle jsi trefil. Jak s tím candátím masem, tak se štikou a ploticemi :-)

                    Nmatch-oun - Profil | Pá 5.4.2013 12:38:24

                    Ale prdlačku. ;-) Candát je výhra pro lidi, co ryby sladkovodní obecně moc nemusej. Každej správnej gurmán totiž potvrdí, že candát vpodstatě nijak nechutná (což většina ocení a já to chápu). Smozřejmě má málo kostí, to nepopírám.

                    Štika z dobrý vody jednoduše upravená je moje číslo jedna.
                    Světe div se, plotice upečená se zeleninou taky mile překvapí.

                    Okouny nežeru, ikdyž jsou luxusní...osobní důvody (taky je s tim moc s..aní)

                    ;-)

                      Nmasák11111 - Profil | Pá 5.4.2013 10:54:44

                      šumava >> vařený potočák??- není to škoda... ten je super jen osolenej na dřevěných uhlíkách.... fakt jen sůl jeho chuť se specifická... a je škoda ho ničit kořením.... my jsme si takhle pošmákli...

                        NP!F - Profil | Pá 5.4.2013 10:40:13

                        nofish >> Skusim, ak bude cas spravit udiaren, este nestoji.

                          Nnofish - Profil | Čt 4.4.2013 22:45:42

                          doktor multiplikator >> j.sladkay - 4.4.2013 22:39:01 >> psal jsem tam " Jde to i v elektrické troubě." Tu mám vyzkoušenou, ale musel bych vzpomínat, nebo se zeptat. V troubě jsem to už dlouho nedělal. Jak dlouho a při jaké teplotě? Poraď, budu rád a zkusím to nezapomenout :-)
                          Mám tu teda i původní, velký. zavařovací hrnec s teploměrem- kdyby mě napadlo něco zavařovat ve velkém :-)

                            Nj.sladkay - Profil | Čt 4.4.2013 22:39:01

                            nofish >> je tam aj druha moznost, naplnit zavret a dat do truby na rost, po sterilizaci, vypnut ruru a nechat do rana svojvolne vychladnut. neotvarat !!!!

                              Nj.sladkay - Profil | Čt 4.4.2013 22:36:30

                              P!F >> nevadi, natrenujes.

                                Nnofish - Profil | Čt 4.4.2013 17:18:58

                                P!F >> dáš do skleničky, zaliješ olejem a zavaíříš. Na kolik stupňů a jak dlouho si už nepamatuju. Musel bych se zase zeptat. Už jsem to dlouho nedělal. Jde to i v elektrické troubě. Dají se tak zavařit jakékoli uzené ryby.
                                Pak namažeš chleba máslem, otevřeš sklenici a plátky na to naskládáš. Delikatesa. Pokud ti chutnají věci jako sradinky v oleji, ančovičky a podobné, tak to zkus. Sumeček má tu výhodu, že má minimum kostí a doma uzené, je doma uzené.

                                  NP!F - Profil | Čt 4.4.2013 13:28:23

                                  doktor multiplikator >> j.sladkay - 4.4.2013 10:28:26 >> Kupil som si novu kalacku, len neviem ci bude na tie 10cm rybky uplne fasa, nemam moc presnu musku.

                                    Nšumava - Profil | Čt 4.4.2013 10:53:22

                                    vynikající byl vařený potočák (slaná voda, trocha koření a octa) přelitý horkým máslem a podzimní lipan. Ale už dlouho jsem je nejedl, beru to tak že gurmenský zážitek nevyrovná jiné zápory :-)
                                    Ale jak psáno níže když je dobrá úprava a ryba je z kvalitní vody, čerstvá a v dobrém období - ne kolem výtěru !, je dobrá téměř každá. Příjemně mne překvapila chuť podoustve a třeba tolstolobika, o kterém se traduje že se hodí jen na uzení. Jedl jsem na jaře jednoho malého - cca 2-3kg a byl jsem překvapen vynikající chutí - pečeného. Snad jediná ryba která je vyloženě nedobrá, je proudník.

                                      Nj.sladkay - Profil | Čt 4.4.2013 10:28:26

                                      P!F >> konecne vyzzijes tu sekeru na kapore

                                        NFewllet - Profil | Čt 4.4.2013 10:26:34

                                        Ahoj u mě je naprostou jedničkou candát a následuje ho pstruh :-) ale jak již psal kolega předemnou takový uzený kapr nebo cejn je bomba :-) už aby se to bláznivé počasí umoudřilo.......