Nejlepší rybí maso

Jaké rybí maso Vám chutná nejvíce? Jaký je váš oblíbený recept?
Autor diskuse: voda12 - Profil , 31.3.2013 všeobecné - druhy ryb, rekordy

Jaká ryba je nejlepší k jídlu

A) Kapr8%

B) Candát50%

C) Pstruh6%

D) Lín6%

E) Štika5%

F) Okoun25%

Od 31.3.2013 hlasovalo 540 čtenářů.

NRusman - Profil | Čt 4.4.2013 10:14:01

vokounek >> Tak to je chudý jídelníček. Takový pečený Alík je delikatesa !!! :))

    NRusman - Profil | Čt 4.4.2013 10:12:38

    Sintrix >> Pravda !! Sice su mladší ročník, ale jako prcci sme jezdily u nás na jeden chovný pytlačit. V kapsi enom pepř a sůl, posypat cca 20 cm kaprika, nebo karaska, zabalit do lopuchu, pak do jílu a hodit do uhlíků. To bývalo žrádýlko. :)))

      Nretrívr - Profil | Čt 4.4.2013 9:09:43

      rover >> To dopadne, nakonec jiného nezbývá.

        NStepa23 - Profil | Čt 4.4.2013 9:01:27

        já moc ryby nejím, ale jednou jsem se nachomýtl ke grilovací a udící párty na zahradě, kde se dělaly ryby všeho druhu, co kdo chytl, měli jsme tam kapry, flákotu ze sumce, úhoře, candáta a ze všeho nejvíc mi chutnal obrovský cejn z Mušova vyuzený, hrozně mě to překvapilo a to masíčko nemělo chybu...

          NMr.Mepps - Profil | Čt 4.4.2013 8:42:20

          Mě nejvíc chutnají dravé ryby,okoun a candát ale ani uzený kapr nebo amur nejsou k zahození ..)

            NRváč - Profil | Čt 4.4.2013 8:17:06

            jednoznačně okoun, to je bez debat:-P

              NLauri - Profil | Čt 4.4.2013 7:36:02

              voda12 - >> ta anketa jen napovídá jaká ryba se pouští minimálně zpět do revíru. Moc candátů se zpět asi nevrátí. Ale k věci u mě vede jednoznačně kapr, dá se z něj udělat mnoho výtečných jídel od tataráku až po kapří hranolky. Nehledě na to, že se dá koupit za třetinovou cenu než candát či jiní dravci. Receptů na kapra je opravdu hodně, takže se ani neodvažuji určit, který je ten nejlepší. Vyzkoušejte a uvidíte sami. http://www.google.cz/#hl=cs&gs_rn=8&gs_ri=psy-ab&cp​=11&gs_id=w&xhr=t&q=recepty+kapr&es_nrs=true&pf=p&o​utput=search&sclient=psy-ab&oq=recepry+kap&gs_l=&pb​x=1&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.44770516,d.ZWU&fp=b1ca​d15bcd130075&biw=1280&bih=790

                NP!F - Profil | Čt 4.4.2013 0:35:45

                nofish >> vyudit, obrat a zavarit v oleji s cesnakom? Kuwaaaaa, to znie fakt heeeeevy dobre, daj viac info, budem oberat aj tie male potfory.

                  Nnofish - Profil | St 3.4.2013 21:13:46

                  P!F >> já jsem neviděl ty 40cm plus. Největšího nějak 38cm, nebo kolik. Mít dvacet takových... :-P
                  Maso je to výborné. Uzené úplně super... Fakt to stojí za tu práci to vyudit, obrat z těch ryb a zavařit v oleji s česnekem - třeba. Ale je to pracnné, to jo.

                    Nrover - Profil | St 3.4.2013 21:13:39

                    retrívr >> Opravdu se snažím se věřit, ... Pájo !

                      NP!F - Profil | St 3.4.2013 21:10:17

                      nofish >> mno 25cm som nazivo este nevidel... Budem asi pekne udit nieco vacsejsie.

                        Nretrívr - Profil | St 3.4.2013 21:03:49

                        rover >> Tomu věř.

                          Nrover - Profil | St 3.4.2013 21:01:56

                          retrívr >> Dík za podporu, snad se dožiju ... :-)

                            Nretrívr - Profil | St 3.4.2013 21:00:41

                            rover >> Určitě to dopadne.

                              Nrover - Profil | St 3.4.2013 20:59:51

                              retrívr >> Asi tak, ...dík, ...dobrá práce, závidím ti, já jsem stále v "procesu", ...jen doufám, ...věřím :-)

                                Nnofish - Profil | St 3.4.2013 20:57:42

                                P!F >> čím větší, tím lepší. Ale i ti malí se dají jist. Nevyndáváš z toho kosti, není jaké. Páteř se žebrama. Normálně ho rozloupneš na dvě půlky. Takže vyudit a k pivu, když jsou malí :-)
                                J8á je bral vždycky tak okolo 25cm+, ale když je hlad, dají se i menší :-)

                                  Nretrívr - Profil | St 3.4.2013 20:55:48

                                  rover >> Jen málo kdo, je ochoten začít u sebe. Dobře děláš, to ta správná investice. Snažím se taky u vnoučat, u dětí to dopadlo.

                                    Nrover - Profil | St 3.4.2013 20:52:49

                                    retrívr >> Ano, bohužel, ...snažím se učit ty mladší, aby si této "diference" aspoň občas všimli. Snad se mi daří ...

                                      NP!F - Profil | St 3.4.2013 20:46:54

                                      nofish >> ake velke tie sumceky musia aspon byt? U nas ich je fakt kvantum ako uz pisal RomanBA, ale velkost tak do 20cm, ma to vobec zmysel? Ich zjem 30...

                                        Nretrívr - Profil | St 3.4.2013 20:45:12

                                        yvana >> Myslím, že by šel celou Evropou.