Nejlepší rybí maso

Jaké rybí maso Vám chutná nejvíce? Jaký je váš oblíbený recept?
Autor diskuse: voda12 - Profil , 31.3.2013 všeobecné - druhy ryb, rekordy

Jaká ryba je nejlepší k jídlu

A) Kapr8%

B) Candát50%

C) Pstruh6%

D) Lín6%

E) Štika5%

F) Okoun25%

Od 31.3.2013 hlasovalo 540 čtenářů.

Nretrívr - Profil | St 3.4.2013 20:44:17

rover >> Je to tak.

    Nyvana - Profil | St 3.4.2013 20:43:47

    retrívr >> Oba víme dost,ale co jenom čteme kam tečou peníze,jak do bezedné studny a to víme jenom střípek,tak se nemůžeme divit už ničemu.Kdyby se postavil ten tunel co se už udělal,byl by přez celou republiku.

      Nrover - Profil | St 3.4.2013 20:42:56

      retrívr >> Ano, hýbou světem, ...a zdá se, že i srdcem :-(((

        Nretrívr - Profil | St 3.4.2013 20:39:44

        yvana >> No tedy zastaralé jsou, protože takový prasárny se neděly.

          Nretrívr - Profil | St 3.4.2013 20:38:38

          rover >> Nestalo se nic, jen jde pořád jen a jen o prachy.No a když jdou vydělat rychle, tak proč dlohodobé, nejisté a finančně nepřínosné.

            Nyvana - Profil | St 3.4.2013 20:38:10

            retrívr >> Ahoj ono toho chybí víc,ale někdo může říct,zastaralé názory.

              Nretrívr - Profil | St 3.4.2013 20:35:56

              yvana >> Jo, chybí životní realita.

                Nrover - Profil | St 3.4.2013 20:35:28

                retrívr >> Proč Pavle, co se stalo ?

                  Nrover - Profil | St 3.4.2013 20:34:55

                  yvana >> jj, ...na zdravý rozum :-)

                    Nretrívr - Profil | St 3.4.2013 20:26:04

                    rover >> V osvětě je těch mezer daleko víc, to víme všichni.Dlouhodobé investice nejsou populární.

                      Nyvana - Profil | St 3.4.2013 20:24:41

                      rover >> Plenky se dřív vyvařovali a žehlili....teď je to šup vyměnit,vyhodit...televize je jenom příjem informací a zapomíná se na jiné věci...

                        Nrover - Profil | St 3.4.2013 20:20:40

                        retrívr >> Osvěta národa není jednoduchá, ...začíná už v plenkách ! Asi se na to nějakým nedopatřením zapomnělo ...

                          Nretrívr - Profil | St 3.4.2013 20:18:09

                          rover >> Bohužel.

                            Nrover - Profil | St 3.4.2013 20:11:39

                            retrívr >> Přesně, ...vzít rozum do hrsti se u nás už dávno nenosí :-(

                              Nretrívr - Profil | St 3.4.2013 20:06:19

                              rover >> Myslím, že to dal do kupy chytrej člověk, získal prachy a hrábl si s kamarády. Jinak to nevidím. Tohle by přeci jinak nikoho nemohlo napadnout.

                                Nvokounek - Profil | St 3.4.2013 20:04:23

                                Liene, potočáky, psi a mačky nejem. Ale nech si samozrejme každý robí čo chce ;)

                                  Ngregyn - Profil | St 3.4.2013 20:01:01

                                  Sintrix >> Je tady spousta zajimavých názoru,ale k Tvému není co dodat.Cejn upečeny přímo u vody je naprostá fantazie at je to chuti jeho masa nebo tou dávnou euforii těch našich klackovitych let,které jsou sice dávno pryč,ale vzit si je nenecháme-teda alespon ja.

                                    Nrover - Profil | St 3.4.2013 19:59:26

                                    Lab >> Kolega ví, že i já to vím ...

                                      NS&F - pescador - Profil | St 3.4.2013 19:58:52

                                        NLab - Profil | St 3.4.2013 19:55:45

                                        rover >> kolega má na mysli asi reklamu na Rybu domácí:-))