Nejlepší rybí maso

Jaké rybí maso Vám chutná nejvíce? Jaký je váš oblíbený recept?
Autor diskuse: voda12 - Profil , 31.3.2013 všeobecné - druhy ryb, rekordy

Jaká ryba je nejlepší k jídlu

A) Kapr8%

B) Candát50%

C) Pstruh6%

D) Lín6%

E) Štika5%

F) Okoun25%

Od 31.3.2013 hlasovalo 540 čtenářů.

Nnofish - Profil | St 3.4.2013 19:55:16

voda12 >> Ale nic, jen že tu jsou fotky čuníků s krví a nikdo nenadává. Zkus dát na mrku fotku kapra majznutého po hlavě, s troškou krve a to bude keců....
V klidu, já to nemyslel zle :-)

    Nrover - Profil | St 3.4.2013 19:52:50

    retrívr >> Horem, dolem, ...ta "pravá" myšlenka mi jaksi stále uniká.

      Nvoda12 - Profil | St 3.4.2013 19:51:45

      nofish >> Tak teď vás nechápu, já jsem sem žádné fotky nedával.

        Nretrívr - Profil | St 3.4.2013 19:48:34

        rover >> Bude to trvat ještě hodně dlouho.Ale do reklamy se už prachy cpou.......

          Nnofish - Profil | St 3.4.2013 19:44:54

          voda12 - >> Tvl, co to tu máš? :-D
          Absurdita mrku. Dáš někam zabitou rybu s kapkou krve, všichni se můžou pos... Dáš někam "prase na kusy a litry krve", všichni jásaji.... Ryba je kamoš, prase ne, nóóó. ... :-)))

            Nrover - Profil | St 3.4.2013 19:44:49

            Opravdu nejlepší k jídlu je maso rybí, ostatní "masa" těžce pokulhávají. Umět si vážit svého zdraví chce čas, ...mnoho času

              Nklobonek - Profil | St 3.4.2013 19:32:38

              Já většinu ryb pustím, protože nejčastěji chytám kapry a ty mi stačí tak dva, tři za rok. Co je ale opravdu delikatesa, tak je candát a sumec okolo metru. Ale to si většinou dám v restauraci. Naopak - co mi nechutná je maso tlouště.

                Natawa - Profil | St 3.4.2013 19:10:47

                bremic >> A já myslel že mě na to skočíte :-))

                  Nbremic - Profil | St 3.4.2013 19:05:06

                  atawa >> Lysec...to poznám bezpečně :)

                    Nvaku - Profil | St 3.4.2013 19:01:52

                    Jednoznačně Okoun.

                      NRybinoha - Profil | St 3.4.2013 18:59:07

                      šeptal >> já už zkusil ryb, podle mě je nejlepší kapr stejně jako pro dalších 20 lidí z ankety. A candoš je přeceňovaný, sice je dobrý ale mnoho lidí říká, že je nejlepší jenom proto, že to od někoho slyšeli. Štika mi například připadá stejně dobrá.

                        Nšeptal - Profil | St 3.4.2013 14:05:19

                        Rybinoha >> Možná jsi šikovný kuchař, ale kapr není nejlepší ani náhodou. Zkus občas něco jiného a uznáš sám.

                          Natawa - Profil | Út 2.4.2013 21:59:45

                          No a tohle taky můžu :-()

                            Natawa - Profil | Út 2.4.2013 21:56:41

                            losos se špenátovými lístky

                              NRybinoha - Profil | Út 2.4.2013 21:53:25

                              Nejlepší je kapr, polívku z něho dělám takovou, že ji začal jíst i můj táta, který si na vánoce místo ryby dá radši řízek. Nebo kapří karboše to je labůžo, stlačíme je všechny ani nestačí vychladnout a to nemluvím o tom když je naložím s cibulí prostě luxus nad luxus! Škoda že jich chytím tak málo :-(

                                NSintrix - Profil | Út 2.4.2013 16:05:29

                                Jako kluk jsem měl přibaleno občas kus alobalu, v pytlíčku trošku koření a kousek sádla. Cejn, nebo plotice upečení na uhlících v alobalu nebyli vůbec špatní.

                                  Nmasák11111 - Profil | Út 2.4.2013 14:14:49

                                  dravci jednoznačně: candát, okoun, štika, sumec, pstruzi, z bílejch ryb saláty nebo z kaprů.... ale hody jsou většinou po výlovech... jsme taky čapíci.... tak aby to šlo ve velkém.... omezuje mi počet ponechaných ryb....

                                    NSven - Profil | Út 2.4.2013 14:08:30

                                    Saxon >> určitě mám. Ale dám ti ho do SZ.
                                    Nebudu plýtvat svým know how pro nějaké bůčkožrouty :-)

                                      NSiven Polní - Profil | Út 2.4.2013 13:45:10

                                      Kdysi mi velice chutnal lipan. Teď chutná jiným. Jinak Lín má překvapivě kvalitní maso, srovnatelné se pstruhem, snad i lepší. Alespoň já to tak vnímám.

                                        Ntony.bobo - Profil | Út 2.4.2013 13:44:29

                                        Je všeobecně známo že nejlepší maso mají dravci ale pro mě nejlepší rybí maso je losos.