Nejlepší rybí maso

Jaké rybí maso Vám chutná nejvíce? Jaký je váš oblíbený recept?
Autor diskuse: voda12 - Profil , 31.3.2013 všeobecné - druhy ryb, rekordy

Jaká ryba je nejlepší k jídlu

A) Kapr8%

B) Candát50%

C) Pstruh6%

D) Lín6%

E) Štika5%

F) Okoun25%

Od 31.3.2013 hlasovalo 540 čtenářů.

Nmič - Profil | Út 2.4.2013 13:40:50

major >> Radost pohledět.

    Nmajor - Profil | Út 2.4.2013 13:10:42

    mič >> Amen :-)

      Nmič - Profil | Út 2.4.2013 13:07:08

      Nejlepší ryby podle mě jsou, domácí nebo divoké prase.

        NLeorim - Profil | Út 2.4.2013 12:49:58

        Určitě záleží z jaké vody ryba je..např. z řeky si kapry vůbec neberu..ale zase mám revíry kde je kapr mnamka...nej asi z dalešic..

          NČobik - Profil | Út 2.4.2013 11:18:08

          Kapr555 >> za zimu mam prirustek cca 5kg, tak mi nic jineho asi nezustane a ty ryby budou muset obcas ten ovar vystridat :)))

            Nretrívr - Profil | Út 2.4.2013 11:16:58

            Čobik >> Asi tak.

              NČobik - Profil | Út 2.4.2013 11:15:52

              Jinak.. ono podle me, zas tak na tom masu nezalezi. Dulezitejsi je spravna uprava te ryby. Kazdy druh masa vyzaduje sve... Uz jsem jedl i zprznenyho candata a na druhou stranu perfektniho kapra, i kdyz ho nemusim :-) Za me ale z nasich vod je nej candat, okoun, truman a pstruh ...

                NKapr555 - Profil | Út 2.4.2013 11:12:53

                Čobik >> Já taky asi nás tu takovejch bude víc :D

                  NČobik - Profil | Út 2.4.2013 10:57:19

                  major >> asi tak nejak :))) Z ryb mam taky nejradsi prase :-)

                    Nbremic - Profil | Út 2.4.2013 10:47:17

                    major >> Na co to vzal? Jakou jsi měl montáž? :)))

                      NSaxon - Profil | Út 2.4.2013 10:38:30

                      Sven >> čau a jaký máš prosím tě technologický postup na karboše?

                        Nmajor - Profil | Út 2.4.2013 10:20:09

                        nejlepší ryba

                          Nsalfi - Profil | Út 2.4.2013 9:42:27

                          Kdyz uz jsem napsal zebricek pro mne nejchutnejsich, tak jeste tri pro mne nejodpornejsi, ktery uz opravdu nikdy:
                          99. Losos ( vylozene mi nechutna, takovy nic bez chuti, pro zensky co neji ryby)
                          100. Tunak ( to aroma jsem citil naposledy, kdyz kolem me prosla v lete cikanka a roztahla vic nohy)
                          + pangas ( ten se ani nevesel do zebricku, myslim ze ani mezi ryby nepatri. Kdyz ho jedla v praci kolegyne, popral jsem ji dobry nador, pak par dni blila)

                            Nšmudla007 - Profil | Út 2.4.2013 9:11:45

                            Nejlepší ryba je ryba ve vezírku nebo v košíku či položená klepnutá na břehu. Z žádné sebechutnější a sebevětší ryby která dosud plave ve vodě sem dodneska řízek či filetu udělat nedokázal.
                            Takže když už nějakou rybu dáváte do vezírku, tak ji tímto činem pasujete za nejlepší rybu kterou jste ten den ulovili.
                            Není špatné ryby, jen neznalého kuchaře, na každou rybu totiž existuje jeden i více vhodných receptů. Znečištěnou vodu ovšem nelze přerazit žádným kořením. Když si nevykuchanou rybu necháte uležet v teple do rána tak tam pomůže fakt už jenom hrobník.

                              NTomajo - Profil | Út 2.4.2013 9:01:47

                              nejvice mi chutna losos a tunak a z nasich vod jednoznacne vede candat, okoun, amur a i ten kapr neni obcas spatnej.

                                NDimmu - Profil | Út 2.4.2013 8:39:30

                                bremic >> Ty brouky a kobylky bych zkusil, jedná se prý o kvalitní proteiny :-) U nás se raději taky nepídit, co všechno je ve žrádle ze supermarketů. Ale to jsem trochu offtopic.

                                  Nbremic - Profil | Út 2.4.2013 8:31:45

                                  Dimmu >> Tisíc lidí tisíc chutí :)....v Číně jsem se raději ani nepídil z čeho který jídlo je. Ale brouci nejsou vůbec špatní :)

                                    NDimmu - Profil | Út 2.4.2013 8:25:32

                                    Jak může někomu chutnat hnus jménem kapr? Obzvlášť v trojobalu. Na mém gastronomickém seznamu ho řadím až na konec. Ryb sežeru minimum, raději je pustím, ale když už, tak okoun, candát. Ze zahraničních mi chutnala treska a cípal.

                                      Nnumen - Profil | Út 2.4.2013 8:12:00

                                      Leorim >> já si rybu občas dám i rodina. Ale přeci jen mám holt raději jiné masíčko. Pantáta chová ovce,tak že přísun skopového je.

                                        NJaryn 64 - Profil | Po 1.4.2013 22:15:28

                                        Uzený úhoř je fakt pecka, ale z většiny našich ryb se dá vytvořit delikatesa.