Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    N1Mara - Profil | St 20.2.2019 20:54:06

    drvoštěp >> na píčoviny to tě užije .-))

      NMedusa - Profil | St 20.2.2019 20:51:07

      drvoštěp >> ja mam jen dub a jasan

        Ndrvoštěp - Profil | St 20.2.2019 20:49:46

        1Mara >> Sms strýcovo telefen. Ať to ráno nehledám. Dík. Koukni na whatsap. Máš tam dárek😂

          N1Mara - Profil | St 20.2.2019 20:46:38

          drvoštěp >> Tam bydlí můj kamarád , ale to je fuk, hlavně jsem nahoře na Šumný kácel v těch kopcích, to byl pocuc .-))) jinak zítra vezeš strýce vid ? :-) prý klidně ať to vezme dvakrát .-)))

            Ndrvoštěp - Profil | St 20.2.2019 20:43:09

            Medusa >> U nás tvrdýho, hlavně aby bylo celej rok. V loni katastrofa.

              NMedusa - Profil | St 20.2.2019 20:39:11

              drvoštěp >> ahoj to je a dost

                Ndrvoštěp - Profil | St 20.2.2019 20:38:14

                Medusa >> Dřeva je teď pokokot😂

                  Ndrvoštěp - Profil | St 20.2.2019 20:37:10

                  Medusa >> S naší mladou jsme si užili. Ve dvou letech dostala zánět do zubů a všechny jí je museli pod narkozou vytrhat. Pak nosila horní protézu jak stará babka. Teď se tomu smějeme ale tenkrát nám do smíchu nebylo. Zpět ke dřevu.

                    Ndrvoštěp - Profil | St 20.2.2019 20:30:58

                    1Mara >> Jj, hned u vodárny.

                      N1Mara - Profil | St 20.2.2019 19:14:00

                      drvoštěp >> to je na šumný ?

                        NMedusa - Profil | St 20.2.2019 18:29:49

                        drvoštěp >> dneska jsem byl s mladym trhat zuby to byla hruza sice mu to umrtvili ale i tak mu rvali dve trojky aby se mu dvojky mohly vyklubat ale to byli korene to byla hruza a krve hm dostali antibiotika

                          NMedusa - Profil | St 20.2.2019 18:01:28

                          drvoštěp >> ahoj pekny fotecky zitra prihodim taky nejakou toho co mam doma ))))

                            NLosPafkos - Profil | St 20.2.2019 15:30:13

                            drvoštěp >> jj,jsem na chatě.

                              Ndrvoštěp - Profil | St 20.2.2019 15:29:33

                              LosPafkos >> Řeka ?

                                NLosPafkos - Profil | St 20.2.2019 15:23:55

                                drvoštěp >> hele centimetr byznysu vydá za kilometr práce 😂 já jsem na rybách 😯

                                  Ndrvoštěp - Profil | St 20.2.2019 15:20:59

                                  LosPafkos >> Už nevím jak vám mám dokázat že opravdu pracuji😂. Tak zítra, na jiném polesí, snad to vyjde...

                                    NLosPafkos - Profil | St 20.2.2019 15:17:05

                                    drvoštěp >> zdařilá fotomontáž 😂

                                      Ndrvoštěp - Profil | St 20.2.2019 15:10:34

                                      Pvl >> :))))

                                        NPvl - Profil | St 20.2.2019 15:05:01

                                        drvoštěp >> Já jen aby byl klid :o§)

                                          Ndrvoštěp - Profil | St 20.2.2019 15:02:18

                                          Pvl >> Pavle, jenom pro tebe😂

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun