Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    Nxxl - Profil | Ne 13.2.2011 18:34:00

    Káceč >> ...toť..))

      NKáceč - Profil | Ne 13.2.2011 18:33:00

      xxl >> Musí, zadarmo jí živit nebudu :-)))

        Nxxl - Profil | Ne 13.2.2011 18:32:13

        Káceč >> ...moc pěkná, maká(la) v lese ?..figuru na to má...))

          Nxxl - Profil | Ne 13.2.2011 18:30:39

          Grasel >> ...tak si aspoň neku-rvýš zdravý kouřenim...asi teda...))

            NKáceč - Profil | Ne 13.2.2011 18:30:35

            xxl >> Máš mít do lesa pořádnýho koně, v tomto případě kobylu...

              Nxxl - Profil | Ne 13.2.2011 18:28:08

              Káceč >> ....vo tom nepochybuj..!!

                NGrasel - Profil | Ne 13.2.2011 18:27:34

                xxl >> Já se ohni vyhejbám a sirky beru do ruky jen s největším sebezapřením :-))

                  Nxxl - Profil | Ne 13.2.2011 18:27:19

                  Káceč >> ......byl sem rád že sem vůbec ňáký sehnal,nosit to v pazourách tak to by mě jeblo...))

                    NKáceč - Profil | Ne 13.2.2011 18:26:09

                    xxl >> Doufám, že jsi toho lína pustil, opravdovej dřevorubec masí jen kapry a občas nějakou tu bílou na salát :-)))

                      NKáceč - Profil | Ne 13.2.2011 18:22:22

                      xxl >> Tím prdelákem jsem myslel boby né helmu :-)))

                        Nxxl - Profil | Ne 13.2.2011 18:19:09

                        Grasel >> ...hlavní věc že tě to uspokojuje.!!...))

                          NGrasel - Profil | Ne 13.2.2011 18:17:43

                          Mě vždycky strašně bavilo pálení haluzí,jestli oni tím ze mě už od dětství rodiče nepěstovali pyromana...

                            Nxxl - Profil | Ne 13.2.2011 18:11:00

                            Káceč >> ...ale mě Štilácký helmy nesedí...možná to bude hlavou....))...

                              Nxxl - Profil | Ne 13.2.2011 18:09:12

                              ...a po práci zábava...))

                                NKáceč - Profil | Ne 13.2.2011 18:04:39

                                xxl >> to už mám za sebou a vůbec mi to neschází . A ten prdelák má blbou barvu - nehodí se ke Štilce :-)))

                                  NPusáč - Profil | Ne 13.2.2011 18:03:29

                                  Chudáci broučci auta v lese :(

                                    Nxxl - Profil | Ne 13.2.2011 18:03:02

                                    jedno svačinový zákoutí...))

                                      Nxxl - Profil | Ne 13.2.2011 17:59:02

                                      Káceč >> ...takhle to vypadá když se musí na paseku eště půl kiláku ve sněhu , páč se nikam nedá zajet...))

                                        NIONPajos - Profil | Ne 13.2.2011 14:48:29

                                        Káceč >> no ja taky ale strasne moc potom maji aspon co motorovky delat

                                          NKáceč - Profil | Ne 13.2.2011 14:06:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          xxl - >> Z celé přírody mám nejraději jednoho malého broučka. Tuším, že kůrovcem se nazývá :-)))

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun