Rybářsko - Dřevorubecká klika | MRK.cz

Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

ŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    drvoštěp - Profil | Čt 21.2.2019 13:25:54

    Petr64 >> Ten bude skákat😂😂😂😂😂​

      drvoštěp - Profil | Čt 21.2.2019 13:25:30

      Petr64 >> Domluv, není problém. A bonus dutý špalek topol na hlívu.

        Petr64 - Profil | Čt 21.2.2019 13:18:29

        drvoštěp >> Nepotřebuju fůru. 2 metrový špalky tvrdýho by odvezl i Mára v hnědáčkovi.:-)
        Edit: to by vlastně byla fůra.:-)

          drvoštěp - Profil | Čt 21.2.2019 13:15:23

          Petr64 >> Mě už volaj s objednávkama na říjen. Tady je tak blbý plánování co se týče lesů že by mě jeblo. Nasmlouvají těžby, pak zjistí že nemají lidi a pak to vezmou šmahem a řeknou odvez to do měsíce😂 a z toho je 3 měsíce dřevo pod sněhem a nebo není fyzicky předaný protože má revíra rýmičku.

            Petr64 - Profil | Čt 21.2.2019 13:10:16

            drvoštěp >> Trochu mi pošli na firmu a dostaneš ochtla.;-)

              drvoštěp - Profil | Čt 21.2.2019 12:55:18

              sasan111 >> To udělat tomu mojemu blbovi z maturitou tak je bez zubů😂Předevčírem si roztrhl montérky, tak si vzal značkový tepláky za dva litry. A dnes vedl kluka do školky a zapoměl se přezout a šel do práce s botama za trojku. Samý bahno po kotníky. Až se to dozví jeho máma tak ho zabije😂😂😂

                drvoštěp - Profil | Čt 21.2.2019 12:50:38

                Shu-lin >> Vím, jsem tam😂😂😂😂A všechno dřevo je jenom MOJE !!!!!!!!!!!

                  1Mara - Profil | Čt 21.2.2019 12:11:05

                  Shu-lin >> Artémio :-)))Copy Fantocci .-)))

                    Shu-lin - Profil | Čt 21.2.2019 9:18:36

                    1Mara >> taky tě mám rád. :-))

                      1Mara - Profil | Čt 21.2.2019 8:17:30

                      Shu-lin >> jdi do prdele ! .-))

                        Shu-lin - Profil | Čt 21.2.2019 8:07:56

                        Jettys >> mongolové jsou až v Oseku, v Duchcově jsou polomongolové kteří vykořisťujou Hostomický šošony:-))

                          Jettys - Profil | Čt 21.2.2019 8:03:52

                          Shu-lin >> tim jsi chtel napsat ze Drvostep je mongol?

                            Shu-lin - Profil | Čt 21.2.2019 8:00:58

                            Jettys >> jestli planinu tak je to cajk, nedej bože aby tam udělali step a drvoštěp si tam postavil jurtu.

                              Jettys - Profil | Čt 21.2.2019 7:48:05

                              sasan111 >> jsi pekne opalenej:-))

                                Jettys - Profil | Čt 21.2.2019 7:46:19

                                Shu-lin >> asi tam delaj z lesa planinu...

                                  Shu-lin - Profil | Čt 21.2.2019 7:25:00

                                  drvoštěp >> jako vševědoucí, nevíš co vytvářej nad oborou že tam dělají z lesa planinu?

                                    Medusa - Profil | St 20.2.2019 21:49:22

                                    drvoštěp >> jj ok ))))

                                      drvoštěp - Profil | St 20.2.2019 20:56:10

                                      1Mara >> Promiň, já musel😂😂😂

                                        drvoštěp - Profil | St 20.2.2019 20:55:17

                                        Medusa >> To My, máme vše😂, zatím.

                                          Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun