Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    NPvl - Profil | St 20.2.2019 14:46:52

    drvoštěp >> jsem zvědav jestli bude dnes foto "jak lítají třistky" :o§))

      Ndrvoštěp - Profil | St 20.2.2019 14:42:35

      sasan111 >> Pepíci to vypijó😁

        Nsasan111 - Profil | St 20.2.2019 7:41:15

        drvoštěp >> Též sem už založil kukukvas cca 50kg, zaočkováno vinnýma kvasnicemi Rulanda 2018 :-))))))

          Ndrvoštěp - Profil | Út 19.2.2019 20:52:03

          Jettys >> Naložil jsem na příští rok Bourbon. Zbytek fermentace kuku z Nechranic😂

            Ndrvoštěp - Profil | Út 19.2.2019 20:46:46

            Píňas >> No, teď to vyznělo tak divně... Zkus to opravit. Máš na to pár minut...

              NPíňas - Profil | Út 19.2.2019 20:43:30

              Jettys >> přišlo mi že pendloval jen mezi námi,ještě že jsme s Vaškem byli kousek od sebe :-)

                NJettys - Profil | Út 19.2.2019 20:40:56

                Píňas >> dva podle tricek a ten treti vlastne taky, bo tam ma flek vod uzenyho:-)

                  Ndrvoštěp - Profil | Út 19.2.2019 20:40:37

                  Stále čekám na kámoše, asi spolk teploměr. Opět...

                    Ndrvoštěp - Profil | Út 19.2.2019 20:38:39

                    Píňas >> Za chvilku, až budou manželky lesních trubek spát😂

                      NPíňas - Profil | Út 19.2.2019 20:36:41

                      Jettys >> podle bachorů že? :-)

                        NJettys - Profil | Út 19.2.2019 20:34:29

                        Píňas >> vy tri jste poznat i bez xichtu:-))

                          NPíňas - Profil | Út 19.2.2019 20:31:06

                          drvoštěp >> to by mě zajímalo kdo se pod tím ukrývá

                            Ndrvoštěp - Profil | Út 19.2.2019 20:27:39

                            Jettys >> 😂😂😂

                              NJettys - Profil | Út 19.2.2019 20:27:11

                              drvoštěp >> jste vsichni pekne vykuleny:-)

                                Ndrvoštěp - Profil | Út 19.2.2019 20:07:15

                                Píňas >> Tak první foto aby se baby pokud ještě nespí nezmokřily😂😂😂

                                  Ndrvoštěp - Profil | Út 19.2.2019 20:04:34

                                  sasan111 >> Tož uvidíš, nech klíče pod rohožkou a maso nech viset po výšku kolen.😂

                                    NMedusa - Profil | Út 19.2.2019 19:50:36

                                    drvoštěp >> Ahoj tak drevo mam kompletne doma mam co delat )))))

                                      Nmetal - Profil | Út 19.2.2019 19:45:03

                                      drvoštěp >> a pilu s bezednou nádrží !!

                                        Nsasan111 - Profil | Út 19.2.2019 19:43:14

                                        drvoštěp >> Straší čérta peklem :-)))))..... no a co ty fotky, baby už se nemožů dočkat !!!! :-)))

                                          Nsasan111 - Profil | Út 19.2.2019 19:41:44

                                          Poušťák >> Ale takových už na Moravě bylo......a nikdo nezvítězil :-)))))

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun