Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

ŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    Píňas - Profil | Út 19.2.2019 18:49:26

    drvoštěp >> nevyhrožoval jsi s nějakýma fotkama ty suchá slino?

      drvoštěp - Profil | Út 19.2.2019 18:44:39

      metal >> Třeba nám kolega co ho má poradí kde ho koupit. Jako viděl jsem koně chcát, hada blejt a žábu zatloukat hřebíky ale řetěz co vyhazuje kamínky je můj sen😂😂😂😂

        metal - Profil | Út 19.2.2019 18:39:11

        drvoštěp >> zatím je ve vývoji , a zatím to vyhazuje obkamínek a nevím proč, tak snad příští jaro :-))

          drvoštěp - Profil | Út 19.2.2019 18:27:08

          Poušťák >> Nestraš ho, pomalu na něj😁

            drvoštěp - Profil | Út 19.2.2019 18:11:41

            metal >> A sehnal jsi řetěz co vyhazuje kamínky ?😂To když jsem řekl kámošovi v Hq tak mi dal na vybranou. Buď omezím chlast nebo drogy.😂 On mi nevěřil a ptal se co že mám za dealera😂😂😂

              Pvl - Profil | Út 19.2.2019 17:40:41

              metal >> No aby nebyl ... jinak bych si to ani nedovolil sem napsat. To by mi ani svědomí nedovolilo .

                metal - Profil | Út 19.2.2019 17:37:41

                Pvl >> Tvůj úsudek je správný !!

                  metal - Profil | Út 19.2.2019 17:37:13

                  drvoštěp >> Byl a nebyl ... jen jsme po netu sháněl řetěz co vyhazuje kamínky. Nafot jak něco děláš a ne jak stojíš u špalku s pilou s výrazem že nevíš jak na něj :-))

                    Pvl - Profil | Út 19.2.2019 17:34:54

                    drvoštěp >> Aaale kdeže takový on není .:o§) EDIT :tomu nevěřím

                      drvoštěp - Profil | Út 19.2.2019 17:28:05

                      Pvl >> Pavle, tuším že mě chce kolega metal vyprovkovat k větším výkonům v lese ? Nu což, budu dělat oběma rukama jak za mlada😁

                        drvoštěp - Profil | Út 19.2.2019 17:23:52

                        metal >> Já vrčím, tys tu dlouho nebyl. Zítra ti teda něco nafotím😂😂😂

                          kedivad - Profil | Út 19.2.2019 17:03:01

                          metal >> No to jo, tam bych i doplivl😂

                            metal - Profil | Út 19.2.2019 16:57:57

                            kedivad >> To mám kousek, já jsem okolí Sudoměřice u Bechyně.

                              kedivad - Profil | Út 19.2.2019 16:42:47

                              metal >> Teď zrovna tak na hranici Tábor-J.Hradec.

                                Poušťák - Profil | Út 19.2.2019 16:39:25

                                sasan111 >> jestli chceš přežít a mít sklípek a ostatní majetek v richtiku,tak až k tobě dorazí Dochtor a jeho parta,tak radím.....Vyval velký sud vína daleko od domu na kopec,nakrájej špek a nech je to ztrestat,věř mi že vím o čem mluvím.....o)))))))

                                  metal - Profil | Út 19.2.2019 16:38:42

                                  kedivad >> A kde v JČ ?? je to jak píšeš , schovanej na útok.

                                    metal - Profil | Út 19.2.2019 16:38:00

                                    Pvl >> Já vím proto jsme to udělal .... hubou dělá každej :-)))

                                      kedivad - Profil | Út 19.2.2019 15:56:51

                                      U nás v jižních Čechách. Taky obcházím místa kde jsem dělal v prosinci a teď se ukazují další co usychají. Prakticky se ani neloupou. Ale brouk v nich je.

                                        Pvl - Profil | Út 19.2.2019 15:51:32

                                        metal >> Dobře jsi udělal s tou fotkou. Piliny už tady nevoní ... chlast, žrádlo ,"traktor" u řeky ........

                                          metal - Profil | Út 19.2.2019 15:44:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          K tomu kůrofci ... ted mimo jiné dobírám zbytky v jednom kole co mělo přez 200 kubíků ..... některý stromy se oloupaly až třeba po novém roce a některý jsou na pohled zdravé ale v horní polovině pod kůrou je brouček. Nijak jsem nestudoval jak je nebo nejni aktivní, ale je tam. Letos jsem zvědavej co to bude dělat, hajnej ho chce stáhnou feromonem do mýtních porostů ...

                                          a jedna 4,5kubíku borka z nedávné doby, to mi bylo hej :-))) at to tu nejni jen furt teorie ...

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun