Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    Ndrvoštěp - Profil | Út 19.2.2019 15:12:44

    kedivad >> U vás je kde ? Jsem zvědav u nás jak to bude letos probíhat.

      NDarďas - Profil | Út 19.2.2019 15:01:14

      kedivad >> Pokud bude kůrovec pokračovat v nasazeném tempu,tak za pár let bude smrk...vzácnost.

        NPvl - Profil | Út 19.2.2019 14:42:38

        drvoštěp >> Tak to v každém případě :o§) Hlavně nic nepodcenit .

          Ndrvoštěp - Profil | Út 19.2.2019 14:40:29

          Pvl >> Nejvyšší čas na plánování dovči. Teď ještě aby jsme měli místa v letadle vedle sebe. Ono řvát na sebe přes celé letadlo je unavující, nehledě na ty otravný lidi kolem😁

            NPvl - Profil | Út 19.2.2019 14:03:33

            Darďas >> 13:02:47 ..jen blbni :o§)

              Ndrvoštěp - Profil | Út 19.2.2019 13:32:41

              Darďas >> Ti naši by nedojeli ani do Prahy. Za jízdy by rozebrali vagony a koleje😂

                NDarďas - Profil | Út 19.2.2019 13:31:17

                drvoštěp >> Tak jim řekni,až navštíví Ostravu,pak můžou mudrovat.:-))Tady máme heslo: štěstí je...nedostat pěstí.

                  Ndrvoštěp - Profil | Út 19.2.2019 13:21:04

                  Darďas >> Šošoni ti vzkazujou že do nemocnice máš jít až po návštěvě severu. Ať to prej vemou doktoři jedním vrzem😂

                    Ndrvoštěp - Profil | Út 19.2.2019 13:19:13

                    sasan111 >> Na jůtubku si dej bohouš kuna. A přejde tě humor...

                      Nsasan111 - Profil | Út 19.2.2019 13:08:58

                      Darďas >> No a já furt nevím kdo to ten Kuna vlastně je, žádné video sem neviděl.....asi umřu blbý :-((((((

                        NDarďas - Profil | Út 19.2.2019 13:02:47

                        Pvl >> Ty to ještě nevíš? Tráví spolu víkendy a teď řeší ....společnou dovolenou k moři.:-)

                          Ndrvoštěp - Profil | Út 19.2.2019 13:01:01

                          Pvl >> 😂😂😂

                            NPvl - Profil | Út 19.2.2019 12:59:14

                            drvoštěp >> ...no to jsou vjeci :o§) Tak to jsme opravdu nečekali :o§)

                              Ndrvoštěp - Profil | Út 19.2.2019 12:56:52

                              Pvl >> Jo, kámoš. Měli jsme stejnou vychovatelku. Ale já ležel na béčku on na céčku. Občas jsme si v parku skočili gumu😂

                                NDarďas - Profil | Út 19.2.2019 12:51:24

                                drvoštěp >> Ok po 17 h.zavolám

                                  Ndrvoštěp - Profil | Út 19.2.2019 12:49:50

                                  Darďas >> Ano a pokud nejsem na signálu tak 721821465. Když nezvedám ihned odesílám sms volejte po 17h.

                                    Nkedivad - Profil | Út 19.2.2019 11:28:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Tak u nás už je brouček v pohybu. Asi začne brzo papat.

                                      NPvl - Profil | Út 19.2.2019 11:17:29

                                      drvoštěp - 18.2.2019 21:37:16 -- :25:18 >> kámoš jo ? :o§)

                                        NDarďas - Profil | Út 19.2.2019 10:25:27

                                        drvoštěp >> Zdar.Ten telefon v kartě maš pravdivý,nebo jen mateš lidi?

                                          NDarďas - Profil | Út 19.2.2019 10:24:37

                                          sasan111 >> Ale vybudujem.:-)

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun