Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    NJettys - Profil | Ne 17.2.2019 16:43:21

    drvoštěp >> prvni se ptal sulin hned jak mu prisla.....ze mu da litr:-))

      Ndrvoštěp - Profil | Ne 17.2.2019 16:08:16

      b.gun >> Neznám, četl jsem až teď😁

        Ndrvoštěp - Profil | Ne 17.2.2019 15:47:54

        Jettys >> Já se ptal v plkárně jako první😂

          Nb.gun - Profil | Ne 17.2.2019 13:53:19

          drvoštěp >> Tenhle znáš? Čti od příspěvku s fotkou z "Út 2.2.2010 14:49:26" dopředu...

          https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=14422&page=3693#b​ottom

            N1Mara - Profil | Ne 17.2.2019 13:31:35

            Jettys >> ty jí chceš ? :-))

              NJettys - Profil | Ne 17.2.2019 13:29:58

              1Mara >> za kolik bude ta pozinkovana skrinka?

                N1Mara - Profil | Ne 17.2.2019 13:23:21

                jděte do prdele oba dva lumpové.................... .-)))

                  Ndrvoštěp - Profil | Ne 17.2.2019 13:05:33

                  sasan111 >> Škoda že už netočí v televizi bakaláře. Měl bych námět na pět dílů😂

                    Nsasan111 - Profil | Ne 17.2.2019 12:49:25

                    drvoštěp >> Včera sem byl na URIAH HEEP, máničky, bigbít a placaté kytary.Nevím proč ale vzpomněl sem si na Máru a na ty jeho songy :-))))))) ....a teď zjišťuju že udit nezvládá ani v suprové udírně....no to to nevymyslíš :-))))

                      Ndrvoštěp - Profil | Ne 17.2.2019 9:03:23

                      Píňas >> U plotu bylo ještě asi pět lahvoňů...😂

                        NPíňas - Profil | Ne 17.2.2019 7:23:40

                        drvoštěp >> volal,po sedmé co jsi mi volal od té doby co jste odjeli z FF tak . i manželkou jsem mluvil a se sousedem u plotu :-)

                          NMára FOX - Profil | Ne 17.2.2019 7:15:58

                          Lasskoun >> Dik za info😊Mam i plotostrih se stejnou baterkou a 2 ks mne staci.

                            Ndrvoštěp - Profil | So 16.2.2019 22:13:00

                            Píňas >> No,prej jsem ti včera ještě volal povídal soused😂 to už jsem prej řval na celou ulici. Tvl, a sousedi v ulici se tak divně culili. Nu což, stejně topí plynem😂😂😂

                              NPíňas - Profil | So 16.2.2019 20:37:35

                              drvoštěp >> já 12x :-)

                                NSalouš - Profil | So 16.2.2019 13:45:45

                                Darďas >> Není, je to suchej topol. Teď schnou nějak jinak.Dřív byl suchej topol dobrej tak na vykuřování včel teď OK dřevo.

                                  Ndrvoštěp - Profil | So 16.2.2019 11:24:40

                                  Darďas >> Chtěl jsem kalhoty od Trakkeru a Nikl prodával pouze zimní oblečení😂. A nebo jsem přehlédl a tím se omlouvám. Nic jsem nekoupil neb vše mám. Chtěl jsem navi na vyvěšenou co byla novinka a byl jsem zklamán. A abych za každou cenu ,, něco" kupoval že jsem byl na výstavě tak z toho jsem vyrostl. Kluk semnou nejel aby si vybral tak pojedeme klasiku, kamennou prodejnu.

                                    NDarďas - Profil | So 16.2.2019 11:14:18

                                    drvoštěp >> Koupil jsi tam něco zajímavého?

                                      Ndrvoštěp - Profil | So 16.2.2019 11:10:28

                                      Darďas >> ;)))

                                        NDarďas - Profil | So 16.2.2019 11:08:44

                                        drvoštěp >> Tak hlavně,že jste mu nezasvinily vůz.:-)

                                          Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun