Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

ŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    drvoštěp - Profil | So 16.2.2019 10:56:22

    Darďas >> Je to dobrý, teď volal řidič. Auto v pořádku(funglovka),výstava proběhla na 1*. Jenom se divil že jsem dal ještě plot😂

      drvoštěp - Profil | So 16.2.2019 9:59:29

      Darďas >> ;)))))

        Darďas - Profil | So 16.2.2019 9:26:20

        drvoštěp >> Tak najížděj opatrně.:-))
        https://www.youtube.com/watch?v=eBiArrVqS3I

          drvoštěp - Profil | So 16.2.2019 9:19:06

          Darďas >> Tak nemohl jsem hned tak natvrdo. Tři neděle bez🍺, tak se teprv rozjíždím...

            Darďas - Profil | So 16.2.2019 9:12:10

            drvoštěp >> Tys byl jen u plotu.Když jdu z akce já,tak se musím pokaždé ukázat v místní putice.To je pak daleko horší.:-)

              drvoštěp - Profil | So 16.2.2019 8:46:05

              Pvl >> Pravdu máš, nevím teda proč ta osoba na mne vrčí😁

                Pvl - Profil | So 16.2.2019 8:44:39

                drvoštěp >> No no jednou za čas je potřeba se trochu "kousnout" :o§) Na povíáženou už je když se dotyčný nasosá sám někde v koutě . To ty jsi neudělal ...tím pádem není co řešit :o§) EDIT : někdy tomu bylo jinak ? chválila tě ? :o§) Nejspíš je tomu tak aby náhodou nevzniklo nějaké zbytečné podezření :o§) (když by tě chválila )

                  drvoštěp - Profil | So 16.2.2019 8:43:00

                  Darďas >> V pohodě, ale pak ,,dvě" u plotu mi dali trochu zabrat. Chtěl jsem si se ženou povídat a prej vše už 5x slyšela😂

                    Darďas - Profil | So 16.2.2019 8:23:53

                    drvoštěp >> Ojéjéj...tys musel včera vypadat jak ...feldkurát Katz.:-))

                    https://www.youtube.com/watch?v=58FEfdmxK14

                      Darďas - Profil | So 16.2.2019 8:22:13

                      Salouš >> Tvrdé není?

                        drvoštěp - Profil | Pá 15.2.2019 23:20:49

                        Darďas >> Stálo, potkal jsem po roce kámoše, a tuhle větu píšu hodinu, vole😁

                          Salouš - Profil | Pá 15.2.2019 22:32:00

                          Troška dříví na zimu.

                            Darďas - Profil | Pá 15.2.2019 22:20:13

                            drvoštěp >> Stál ten výlet za to?

                              Darďas - Profil | Pá 15.2.2019 22:19:40

                              Salouš >> :-))

                                drvoštěp - Profil | Pá 15.2.2019 21:53:02

                                Darďas >> Kája dal ješte dvě u plotu. Tvl. Zeď byla tvrdá..

                                  Salouš - Profil | Pá 15.2.2019 21:52:58

                                  Darďas >> Já vím,ale co už :-))

                                    Darďas - Profil | Pá 15.2.2019 21:45:56

                                    Jettys >> Pokud drvoštěp přepálil start,tak už možna sedí...na četnické stanici.:-)

                                      Darďas - Profil | Pá 15.2.2019 21:44:12

                                      Salouš >> Tak to se musím podívat do map.:-))Ale tím přiznáním,že děláš na povodí,jsi neudělal dobře.Teď ti budou všichni nadávat.:-))))

                                        Píňas - Profil | Pá 15.2.2019 20:52:39

                                        Jettys >> nene?byl na FF a byla to sranda.

                                          1Mara - Profil | Pá 15.2.2019 19:26:00

                                          Jettys >> spíše se zlil jak mužik a teď chrápe ! :-))

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun