Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Npatlal - Profil | St 3.2.2010 19:47:27

Kyselinár >> Bydlel jsem před pár lety ale byly tam většinou cikáni...

    Npatlal - Profil | St 3.2.2010 19:46:45

    Kyselinár >> Je tma tak není vidět jestli sněží....ale od 2 ráno spíš chcalo ..

      Nnumen - Profil | St 3.2.2010 19:45:34

      VL.K. >> ještě jsem ho neutopil ,jako ty! Jak dlouho budeš marodit? Chodíš vůbec na dírky?

        NKyselinár - Profil | St 3.2.2010 19:45:22

        patlal >> tma????to žiješ v neakom romskom gete? :-))

          Npatlal - Profil | St 3.2.2010 19:44:00

          Kyselinár >> Ne u nás je tma...

            NKyselinár - Profil | St 3.2.2010 19:41:46

            patlal >> ahojte,,,aj u vás sneží? :-)))

              Npatlal - Profil | St 3.2.2010 19:39:36

              Wright >> To je dobré,já si ještě pár let počkám .-)

                Npatlal - Profil | St 3.2.2010 19:38:34

                VL.K. >> Tomu tak věřím .-)

                  NVL.K. - Profil | St 3.2.2010 19:38:22

                  numen >> kdyby jsi si koupil pořádný auto tak máš klííd-)-)

                    Nnumen - Profil | St 3.2.2010 19:33:58

                    VL.K. >> nemám auto ,je zase u doktora:-( tak jsem to nestíhal. Ještě jsem měl na kole lehkej karambol :-((((((

                      NVL.K. - Profil | St 3.2.2010 19:25:48

                      numen >> woe-(-(-(

                        Nnumen - Profil | St 3.2.2010 19:17:45

                        doufejme ,že to roztaje pomalu ,aby to nedopadlo takhle:-((

                          Nnumen - Profil | St 3.2.2010 19:16:39

                          VL.K. >> no vidíš nastupovat již umíš ,ještě se nauč vystupovat. Poradím ti nech si to spomalit,dětem a důchodcům spomalujou:-))))))))))

                            NWright - Profil | St 3.2.2010 19:10:06

                            No.... jsem napapán, jdu se napojit....

                              NVL.K. - Profil | St 3.2.2010 19:08:39

                              patlal >> ty woe, právě,že jsem byl střízlivej, kdbych byl na plech tak se mi to nestalo-)-)

                                NWright - Profil | St 3.2.2010 19:07:42

                                patlal >> do rána nejdu

                                  Npatlal - Profil | St 3.2.2010 19:07:38

                                  VL.K. >> To máš z toho chlastání !!

                                    NWright - Profil | St 3.2.2010 19:07:18

                                    patlal >> tak to je vlastně dobrý, ne?

                                      Npatlal - Profil | St 3.2.2010 19:07:08

                                      Wright >> Šel bych ale na dvě hodiny nechodím víš jak .-)

                                        Npatlal - Profil | St 3.2.2010 19:06:13

                                        Wright >> Ja jo ty ne ....Já z toho mám ještě ostudu,u tebe už to vyvolá jen soucit .-))

                                          Červené karty: Szimona