Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

ŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    Pvl - Profil | Po 18.2.2019 18:09:14

    drvoštěp >> Tak on není zase takový hrdina jak se zde prezentuje . Neporadí si s prach obyč bobrem :o§))) Jedním slovem měkejš :o§)

      Darďas - Profil | Po 18.2.2019 18:07:17

      drvoštěp >> Příště zavolám a nechám si od tebe poradit.:-))

        drvoštěp - Profil | Po 18.2.2019 18:05:47

        Darďas >> Jo😍 Tohohle ale přeci na vidle a hned na veterinu😂

          Darďas - Profil | Po 18.2.2019 18:04:29

          drvoštěp >> Woe.:-)) Chytal jsi někdy bobra..holýma rukama?:-)

            drvoštěp - Profil | Po 18.2.2019 18:02:06

            Darďas >> Zásadně řvu- je zraněn ! Odvoz do útulku😂

              Darďas - Profil | Po 18.2.2019 18:01:10

              drvoštěp >> :-))) Nešlo to.Bylo tam srocení lidu.Tak jsem musel do něj šťourat bidlem,až odplave.

                drvoštěp - Profil | Po 18.2.2019 17:55:12

                Darďas >> Že tě tu vidím, toho bobra ti neodpustím. Tolik masa necháš odplavat ? Na Ff jsem seznámil Poušťáka s jedním mým kolegou dřevařem (myslivcem) a po prvnim frťanu zjistili že si spolu v uhláku hráli na horníky a tomu až řeknu že si pustil bobra tak dostaneš pohlavek😂

                  Darďas - Profil | Po 18.2.2019 17:49:38

                  sasan111 >> Ahoj.Zapoměl jsem se tě optat,byl jsi v té Ostravě?

                    drvoštěp - Profil | Po 18.2.2019 12:14:48

                    Darďas >> Tak v práci jsem byl. Na Ff vše v pořádku. Teda doufám.Ale plot doma mě rozsekal. Okno jak do vesmíru😂 Píňas mi psal že tam padali hlášky ve stylu ,,suchá slina". Uvidíme jak si mě Poušťák vychutná🤔

                      Darďas - Profil | Po 18.2.2019 12:09:21

                      drvoštěp >> Tak jak to vypadá,makáš?Nebo se léčíš po FF?:-))

                        drvoštěp - Profil | Ne 17.2.2019 22:43:09

                        sasan111 >> Dcera domluvila (její kamarádka) žena hlídala abych nezaspal a syn zjišťoval jestli mi našla to co mi předpověděl. Tvl, mají o mě podezřelej strach😂

                          sasan111 - Profil | Ne 17.2.2019 22:37:24

                          drvoštěp >> : -o))))))))

                            drvoštěp - Profil | Ne 17.2.2019 22:33:22

                            sasan111 >> Opravdu bolelo😭 a byl jsem pod kontrolou ty starej prasáku😂

                              sasan111 - Profil | Ne 17.2.2019 22:28:13

                              drvoštěp >> A to si brečel, že už na ni nemáš a nebo to opravdu bolelo ??? :-))))))))))

                                drvoštěp - Profil | Ne 17.2.2019 21:52:29

                                Medusa >> A já vůl jsem šel na masáž krční páteře. Děvčica měla tak s bídou padesát kilo a když se do mě pustila tak mi vyhrkly slzy😭 Doufám že ráno vstanu🤔

                                  Medusa - Profil | Ne 17.2.2019 20:48:13

                                  drvoštěp >> Ahoj tak uz mam drevo doma tak jsem klidnej ze ho mam doma slozeny a jeste narezat na pulmetrovy spalky a hura pod strechu susit na dalsi sezonu )))) a ahoj

                                    drvoštěp - Profil | Ne 17.2.2019 18:52:19

                                    Jestli mi budou ráno stát obě Máni na špalkách, tak vím koho jsem asi nasral😂 teda on si to myslí neb nezná dřevorubecký humor🙊🙉🙈

                                      Jettys - Profil | Ne 17.2.2019 18:03:09

                                      drvoštěp >> ok je tvoje:-)

                                        sasan111 - Profil | Ne 17.2.2019 17:55:35

                                        drvoštěp >> No v té infrasauně by se dobře pařil sýr...musíš ho poňouknout :-)))))

                                          drvoštěp - Profil | Ne 17.2.2019 16:53:50

                                          Jettys >>Ale to nebyla zajetá, to se nepočítá😂 Mě napadlo že by mohl koupit infrasaunu. Tam by nebyly výkyvy teplot při uzení a mé ženě by udělal radost😂😂😂

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun