Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    N1Mara - Profil | St 13.2.2019 20:35:35

    Darďas >> neboj se , však onu mu sklapne , až ho nechám odchytit u vody ! :-))))

      Ndrvoštěp - Profil | St 13.2.2019 20:34:43

        NDarďas - Profil | St 13.2.2019 20:31:22

        drvoštěp >> Co ti ten 1Mara udělal?Jsi na něj....jak na cizího.:-))

          Ndrvoštěp - Profil | St 13.2.2019 20:29:17

          1Mara >> Tvl, když nespíš tak žereš, když nežereš tak sereš. Nebyls v minulym životě racek ?😂😂

            N1Mara - Profil | St 13.2.2019 20:28:36

            drvoštěp >> prostě ty jsi ukecanější jak ženská, to přiznej konečně.......... :-)

              Ndrvoštěp - Profil | St 13.2.2019 20:27:21

              Jettys >> Proto já každýmu říkám že funguji po 17h a je klid. To Mára musí dělat haryky na celou ves😂

                N1Mara - Profil | St 13.2.2019 20:25:56

                drvoštěp >> jenže ty voláš vždycky, když odpočívám, prostě jsi kazispáč a hotovo ! :-)

                  Ndrvoštěp - Profil | St 13.2.2019 20:23:49

                  1Mara >> Mě připomínáš pantátu. Mu volám, a on mě seřve že je zrovna na střeše a natírá okapy. Tvl, mě málem jeblo😂

                    NJettys - Profil | St 13.2.2019 20:23:02

                    drvoštěp >> tvl nevolej mu kdyz chrape v bagru, lekne se veme za rajcak a bude na novje:-)

                      N1Mara - Profil | St 13.2.2019 20:21:19

                      drvoštěp >> Ty mlč, opět jsi mě vzbudil po odpolední siestě !!!!! Máš u mě velký významný mínus hade !! .-)

                        NJettys - Profil | St 13.2.2019 20:18:25

                        drvoštěp >> pravdu mas:-)

                          Ndrvoštěp - Profil | St 13.2.2019 20:16:21

                          Jettys >> Tvl, Mára je všude. Ale když budeš chtít odvoz tak bude mít vyplej mobil😂😂😂

                            NJettys - Profil | St 13.2.2019 20:15:38

                            1Mara >> ty mas cikanskej mercedes a hecht:-))

                              Nnovič - Profil | St 13.2.2019 20:13:10

                              Jettys >> tvl. to je kombinace pro socky☺☺

                                N1Mara - Profil | St 13.2.2019 20:12:06

                                Jettys >> vrrrrrrrrr....!!!

                                  NJettys - Profil | St 13.2.2019 20:07:44

                                  drvoštěp >> takovej oleomak v kufru dačije........:-)

                                    Ndrvoštěp - Profil | St 13.2.2019 19:42:53

                                    Medusa >> Jak jsem psal z Oleo mac jedině matky krytu brzdy👍Ostatní opravdu né😂

                                      NMedusa - Profil | St 13.2.2019 19:25:34

                                      drvoštěp >> ahoj davas pekny fotky ja se s oleo mac vylecil pomerne rychle a nikdy vice

                                        Ndrvoštěp - Profil | St 13.2.2019 17:01:26

                                        Darďas >> Tady je celý ten problém impulzní hadičky. Zde už origo originál. Nechápu tok myšlenek blba v HQ měnit origo za nějaký paskvil.

                                          Ndrvoštěp - Profil | St 13.2.2019 16:58:38

                                          Darďas >> Pivu jsme říkali brouk líňák😂 Jak jsi si dal pivčo už se blbě dělalo.

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun