Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    NDarďas - Profil | St 13.2.2019 15:30:54

    Nový model.

      Ndrvoštěp - Profil | St 13.2.2019 10:40:13

      Darďas >> Já na pile nesnesu ani neoriginál šroubek, vyjma matek krytu brzdy z Oleo mac. Jsem na pily buzna😘 Takový ty samodoma šrouby atd mě dohání k šílenství😂😂😂😂

        Ndrvoštěp - Profil | St 13.2.2019 10:37:01

        Darďas >> No, by tě asi taky praskla cévka. Se mi nediv. A pak to takový jak je to možný a ty plky kolem...

          NDarďas - Profil | St 13.2.2019 10:30:27

          drvoštěp >> :-)))Nerozčiluj se.

            Ndrvoštěp - Profil | St 13.2.2019 9:55:10

            Darďas >> Z Hq poslali origo černou hadičku v ceně 114,-Kč. Náhradu(kopie) v ceně 36,-Kč jim omlátím o hlavu až ji vyplním roxorem😂

              NDarďas - Profil | Út 12.2.2019 20:44:46

              drvoštěp >> Tak to tě lituju,ale až ti bude hej,tak to určitě doženeš.

                Ndrvoštěp - Profil | Út 12.2.2019 18:39:15

                Darďas >> Občas dvě u plotu, ale opravdu občas...

                  NDarďas - Profil | Út 12.2.2019 18:38:12

                  drvoštěp >> To jsi tři týdny nic nepolknul? :-(

                    Ndrvoštěp - Profil | Út 12.2.2019 18:35:06

                    Darďas >> Ano, už je mi i znatelně lépe. Jdu se po 3 nedělích i podívat do knajpy.V pátek razíme.

                      NDarďas - Profil | Út 12.2.2019 18:29:12

                      drvoštěp >> Už se chystáš na FF?

                        Ndrvoštěp - Profil | Út 12.2.2019 18:14:39

                        Marně tápu. Asi ty léky...😂

                          NPvl - Profil | Út 12.2.2019 17:34:14

                          drvoštěp >> Nechce mi to dohledávat zmiňoval jsi jej ve spojitosti s rukavicema ??

                            NDarďas - Profil | Út 12.2.2019 17:25:47

                            drvoštěp >> Kdo má tady závozníka,hádej?:-)))

                              Ndrvoštěp - Profil | Út 12.2.2019 17:22:21

                              Darďas >> O jakého závozníka se jedná ?...

                                NPvl - Profil | Út 12.2.2019 17:21:48

                                Darďas >> Řekl bych, že to je dost pravděpodobné :o§)

                                  NDarďas - Profil | Út 12.2.2019 17:20:31

                                  Pvl >> :-)) myslíš?

                                    NPvl - Profil | Út 12.2.2019 17:04:40

                                    Darďas >> Tos neměl ... chudák závozník :o§))

                                      NDarďas - Profil | Út 12.2.2019 17:01:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Našel jsem ..povinnou četbu.

                                        Ndrvoštěp - Profil | Út 12.2.2019 12:13:34

                                        Jettys >> Moje největší chyba když jsem končil u lesů. Koupil jsem jenom čelní nakladač Volvo a tohle na videu za 70000Kč jsem vůl nevzal. Tak šel do šrotu. https://youtu.be/RI_fMRpXbG4

                                          NJettys - Profil | Út 12.2.2019 12:05:43

                                          drvoštěp >> neni je na prodej, prvni a posledni......dotace

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun