Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    Nsasan111 - Profil | St 13.2.2019 22:02:56

    Darďas >> Když mě to bude pasovat termínově, tak to klapne :-))) ..až budeš vědět kdy, tak dej kouřový signál :-))))

      NDarďas - Profil | St 13.2.2019 21:51:45

      sasan111 >> Klidně..mám v plánu dvě exkurze.Důl Bílina a Povodí Labe.

        Nsasan111 - Profil | St 13.2.2019 21:46:34

        Darďas >> Možná se tam vydám s tebou, bude nás víc a nebudem se bát nic :-))))

          NDarďas - Profil | St 13.2.2019 21:40:43

          sasan111 >> :-)))))) Jsem mu slíbil,že mu dovezu... pár tvých dobrot.

            Ndrvoštěp - Profil | St 13.2.2019 21:39:18

            sasan111 >> Kuš, ty prde nebo ti rozhodim sandál😂

              Nsasan111 - Profil | St 13.2.2019 21:36:56

              Darďas >> Přece na konci světa.... za barákem kopa hnoje, v ní zapichlé vidle a těma je podepřená obloha...a dál nííííc :-)))))

                Ndrvoštěp - Profil | St 13.2.2019 21:27:10

                Darďas >> Máš to tam.

                  NDarďas - Profil | St 13.2.2019 21:23:21

                  drvoštěp >> Hoď odkaz...do SZ-))Vždyť ani nevím,kde přesně bydlíš.

                    Ndrvoštěp - Profil | St 13.2.2019 21:19:25

                    Darďas >> Jo, ubytování v Casanově😍

                      Ndrvoštěp - Profil | St 13.2.2019 21:17:57

                      Darďas >> Tak tohle je parketa kámoše.Ten je samej traktor, vertikutátor atd. Já jsem na ty mrchy kousavý😂😂

                        NDarďas - Profil | St 13.2.2019 21:12:14

                        drvoštěp >> Raz za čas.:-))Jinak ..dnes návštěva místního zahradnického centra.Autorizovaný servis...Stihl,Jensen,SCAG.Tak mě tam zaujala sekačka ...do těžkého terénu.

                          Ndrvoštěp - Profil | St 13.2.2019 21:02:16

                          Darďas >> Tvl, po výplatě, zítra čtvrtek. Ó my se máme😂 A já to odseru na panskym...

                            NDarďas - Profil | St 13.2.2019 20:51:13

                            drvoštěp >> Dnes hýříš vtipem.Já už jsem pod vlivem..

                              Ndrvoštěp - Profil | St 13.2.2019 20:44:38

                              1Mara >> Tak koukej😂

                                Ndrvoštěp - Profil | St 13.2.2019 20:43:53

                                Darďas >> U mě ve sklepě😂
                                https://youtu.be/Nxby2GZXhAc

                                  N1Mara - Profil | St 13.2.2019 20:43:08

                                  drvoštěp >> tak velká díra tam není............. :-)

                                    NDarďas - Profil | St 13.2.2019 20:41:44

                                    1Mara >> :-)))

                                      Ndrvoštěp - Profil | St 13.2.2019 20:38:55

                                      Darďas >> Neboj se až ho nechám zmizet na šachtě😂

                                        NDarďas - Profil | St 13.2.2019 20:38:27

                                        drvoštěp >> Pěkné..Karle ...pěkné.Můj oblíbený film.

                                          Ndrvoštěp - Profil | St 13.2.2019 20:37:35

                                          Darďas >> 😂😂😂

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun