Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    NJettys - Profil | Út 12.2.2019 12:05:27

    Darďas >> kocourek, ten nas 2,6t;-))

      Ndrvoštěp - Profil | Út 12.2.2019 11:32:01

      Jettys >>Tak do budoucna je určitě nějaký záměr. Nebo to je váš první ?

        NDarďas - Profil | Út 12.2.2019 11:07:37

        Jettys >> 750.kg

          Nsasan111 - Profil | Út 12.2.2019 9:34:04

          drvoštěp >> Tady je na výběr :-))))) ...samé bezdušáky :-))))
          https://www.sbazar.cz/jarsr/detail/44567538-kola-ze​brinak

            NJettys - Profil | Út 12.2.2019 9:29:51

            drvoštěp >> vzhlehem k tomu ze to ma 20 motohodin.......:-)

              NJettys - Profil | Út 12.2.2019 9:29:16

              Darďas >> kolik vazi vas stepkovac?

                Ndrvoštěp - Profil | Út 12.2.2019 9:24:27

                sasan111 >> A rezerva ?😂

                  Nsasan111 - Profil | Út 12.2.2019 9:22:37

                  drvoštěp >> ..no jistěééééééé !!!!!!

                    Ndrvoštěp - Profil | Út 12.2.2019 7:55:49

                    Jettys >> Co děláte se štěpkou ? Prodej ?

                      Ndrvoštěp - Profil | Út 12.2.2019 7:54:49

                      Medusa >> Liťáky, funglofky ?

                        Ndrvoštěp - Profil | Út 12.2.2019 7:54:14

                        Darďas >> Tvl, vy máte mašiny jak na Dakar😁

                          NDarďas - Profil | Út 12.2.2019 7:46:25

                          Jettys >> U nás to taháme za Reformem a ten se dostane všude.

                            NChose - Profil | Út 12.2.2019 6:27:48

                            kuta >> jj,moc pěkný. Tak si teda uložím i nějaké menší kolečka kdyby náhodou-:DDD

                              NJettys - Profil | Po 11.2.2019 19:03:57

                              tonouš >> je fakt ze kdyz jsem ho tahal za rangerem tak jsem musel premyslet kam muzu zajet:-) Nevim presne ale rikal neco o 600t, ale jak pises, na tenhle stroj tu moc prace neni, kdyz jsme drtili tak to nestacilo krmit 6 lidi

                                NMedusa - Profil | Po 11.2.2019 18:57:24

                                drvoštěp >> ahoj taaak dneska jsem objednal do auticka potahy a nahradni rezervu a litaky

                                  Ntonouš - Profil | Po 11.2.2019 18:54:53

                                  Jettys >> ten má dobrej výkon,párkrát sem s ním dělal,má ho tu spřátelená firma,byl i na prodej za asi za 350bez daně, ale ta váha,to je problém,s touhle mašinou můžeš dělat jen na silnici,páč od jinud to nevytahnes,když jen trochu zaprsi..kolik za něj chcete??v podmínkách ČR bych řekl skoro neprodejný..

                                    NPíňas - Profil | Po 11.2.2019 18:50:48

                                    drvoštěp >> Vidíš,mám tě rád víc než tvoje žena :-)

                                      NJettys - Profil | Po 11.2.2019 18:13:27

                                      Mame tu jeden stroj na prodej, r.v.2013 20mth:-)
                                      Bere 38cm

                                        Ndrvoštěp - Profil | Po 11.2.2019 17:47:05

                                        kuta >> Jj, předám dál. Hluchoňovi. Včera mu volám o jedno prkno 200cm. A on mi pošle dvě. Tak mu volám že takhle brzo zkrachuje😂

                                          Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun