Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    Nkuta - Profil | Po 11.2.2019 17:44:18

    drvoštěp >> Není zač ,klidně pošli dál.Ořech je krásný dřevo.

      Ndrvoštěp - Profil | Po 11.2.2019 17:38:51

      kuta >> Díky, ukážu truhlářovi. Teda pokud mohu😉 sbírá inspirace.

        Nkuta - Profil | Po 11.2.2019 17:26:04

        drvoštěp >>

          Ndrvoštěp - Profil | Po 11.2.2019 16:41:00

          Píňas >> Něco podobnýho mi před chvilkou psala žena. Ale trochu v drsnějším tónu a slovo kamaráde jaksi vynechala😂

            NPíňas - Profil | Po 11.2.2019 16:30:51

            drvoštěp >> válíš se tam jak kravskej hnát kamaráde :-)

              Ndrvoštěp - Profil | Po 11.2.2019 16:24:23

              kuta >> Škoda že je to tmavý bez blesku. Zajímavý. Šlo by to znovu ?

                Nkuta - Profil | Po 11.2.2019 16:21:40

                Chose >> z ořechu jsem si udělal do kuchyně držák na sklenky pro inspiraci

                  Ndrvoštěp - Profil | Po 11.2.2019 16:15:11

                  Chose >> Jj, na střenky na nůž. Na kuchyň škoda !!!!

                    NChose - Profil | Po 11.2.2019 16:13:26

                    drvoštěp >> tloušťka 5 cm.Vše pořezal na 5 ky a tak jsou tam i kusy 1,5 metru dlouhé atd. Vracel mi vše včetně kůry a malých kousků. Můžu slepit kmen zpět do původního stavu. Bude i na prkýnka do kuchyně-:))))

                      Ndrvoštěp - Profil | Po 11.2.2019 16:04:38

                      Chose >> Nezmínil jsi tloušťku a zbytek co vyřezali.

                        Ndrvoštěp - Profil | Po 11.2.2019 15:55:00

                        Chose >> No, docela drahé. Nu což. Ale teď proložit a čekat. Paráda. Fakt.

                          NChose - Profil | Po 11.2.2019 15:52:35

                          drvoštěp >> bylo to drahé-3000 kč. Nelituji. Je to nádhera. I ženě se to moc líbí. Nařezal to přesně jak jsem si řekl. Bylo s tím prý i dost sraní to správně natočit při té váze.Věřil jsem.

                            Ndrvoštěp - Profil | Po 11.2.2019 15:49:03

                            Poušťák >> sz

                              NPoušťák - Profil | Po 11.2.2019 15:47:07

                              drvoštěp >> kolik stojí ta dávka?Ptá se moje polovička

                                Ndrvoštěp - Profil | Po 11.2.2019 15:45:04

                                Poušťák >> Příprava na pátek v plném proudu. Céčko + hořčík, plná dávka😂 Těš se, pomsta bude sladká🎂

                                  Ndrvoštěp - Profil | Po 11.2.2019 15:41:42

                                  Chose >> Paráda, super 👍Tak kolik jsi teda cáloval ?

                                    NChose - Profil | Po 11.2.2019 15:39:25

                                    Tak ořešák se vrátil z pily domu. Z té koruny je to nádherné a hlavně uplně zdravé. I majitel pily očekával v koruně problém. Nic.

                                      Ndrvoštěp - Profil | Ne 10.2.2019 16:51:10

                                      kedivad >> To jo ;)

                                        Nkedivad - Profil | Ne 10.2.2019 16:42:31

                                        drvoštěp >> To se nedivim😀 Tak na nějakou manipulaci občas možná ale někde s tím běhat by byla sebevražda 😂.

                                          Ndrvoštěp - Profil | Ne 10.2.2019 16:36:32

                                          kedivad >> Jsi to přesně vystihl jako jeden z mála. Každej centimetr navíc ( páka) je znát plus váha lišty. A když jsem měl pilu osazenou harvesterovým řetězem a lištou 404 to už je váha jako prase. Taky jsem to sundal a šoupnul do skříně.

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun