Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    Nkedivad - Profil | Ne 10.2.2019 16:32:15

    drvoštěp >> 😂 Soucítím s nimi minulý víkend jsem si půjčoval 70cm lištu na svoji 576. Byl to hroznější nezvyk.😂 Šílená váha na špičku a ta délka😂 nicméně dub úspěšně zpracován 😀

      Ndrvoštěp - Profil | Ne 10.2.2019 16:28:35

      Darďas >> Komik a jeho svět, mám dojem že to odseru já...

        NDarďas - Profil | Ne 10.2.2019 16:21:59

        drvoštěp >> Pěkně.Tak jim přeji ...pěkné řezání a štípání.

          Ndrvoštěp - Profil | Ne 10.2.2019 16:13:56

          Darďas >> Byl jsem u myslivců. Jsou nadrženi na jasan. On je přejde humor až jim půjčím bezbolestnou s metrovou lištou😂 Průměr kmenu od 60-90cm. Vše budu natáčet. Hlavně startování.

            NPvl - Profil | Ne 10.2.2019 16:12:28

            Darďas >> ..jak bych mohl :o§))

              NDarďas - Profil | Ne 10.2.2019 16:07:57

              Pvl >> Vždyť ten malý...má v ruce klíče od Avie.:-))) Chceš tím něco naznačit?:-))

                Ndrvoštěp - Profil | Ne 10.2.2019 14:08:13

                Pvl >> Jj

                  NPvl - Profil | Ne 10.2.2019 14:07:45

                  drvoštěp >> pošlu ti to celé emajlem

                    Ndrvoštěp - Profil | Ne 10.2.2019 14:03:35

                    Pvl >> Ten čeká na Darďase😂 Jižní město Dux

                      NPvl - Profil | Ne 10.2.2019 13:58:58

                      Tady máš taky jednoho ..:o§)

                        Ndrvoštěp - Profil | Ne 10.2.2019 13:50:08

                        Darďas >> Já po 14 dnech jedu zkontrolovat myslivce jestli nezvlčeli.Jen na mátový čaj. Nafotím ti co jsem jim včera nechal poslat aby přestali blbnout😂

                          NDarďas - Profil | Ne 10.2.2019 13:43:46

                          drvoštěp >> Zatím jsem nepozřel nic,ale za chvilku vyrážím.

                            Ndrvoštěp - Profil | Ne 10.2.2019 13:37:17

                            Darďas >> Kolik jsi vypil mešního vína ?😂 Mám zimní depku😤🤕 Haló jaro, ty posero ! Vylez !!!!😂😂😂

                              NDarďas - Profil | Ne 10.2.2019 13:32:03

                              drvoštěp >> Co se ti na tvé práci nelíbí? V lese v klidu,peněz jak želez.:-)) U nás to je horší.

                                Ndrvoštěp - Profil | Ne 10.2.2019 13:14:42

                                Poušťák >> Mám takový dojem že až Darďas na Moravě povypráví zážitky, tak seknu prací v lese a založím cestovku😁

                                  Ndrvoštěp - Profil | Ne 10.2.2019 13:05:22

                                  sasan111 >> Nejlepší byly plesy od myslivců a rybářů. Jak lakomci dávali do tomboly okurky a čalamády snad z roku 45😂

                                    Nsasan111 - Profil | Ne 10.2.2019 13:02:35

                                    Darďas >> Tentokrát od jiného vinaře :-)))) ...ale už i to se mě několikrát stalo na více akcích, že co sem dal, sem i vyhrával :-)))

                                      Ndrvoštěp - Profil | Ne 10.2.2019 12:56:41

                                      Darďas >> A manželky😂😂😂😂

                                        Ndrvoštěp - Profil | Ne 10.2.2019 12:56:17

                                        Darďas >> Co jsi všechno vyjmenoval tak skončí v zástávarně, mimo vody😂

                                          NDarďas - Profil | Ne 10.2.2019 12:42:30

                                          Poušťák >> Beru hašteřivou manželku.Ta má ústa...jako meč.:-))

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun