Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    NPvl - Profil | Ne 10.2.2019 12:37:55

    Poušťák >> No krůtě to není :o§)) kůtě -kotě

      NPoušťák - Profil | Ne 10.2.2019 12:35:08

      Darďas >> i zbraň bude nezbytná,i zbraň...o)))

        NPoušťák - Profil | Ne 10.2.2019 12:34:33

        Pvl >> co to je kůtě?...o))) Krůtě nebo kotě?

          NPvl - Profil | Ne 10.2.2019 12:14:07

          drvoštěp >> :.. kdysi za mládí jsme vezli s kámošem babičce k vánocům kůtě --na štědrý den večer . Bylo v tašce se zipem . Jenže se nám z ní dostalo ve Wartbugu combi ... dovedeš si představit nahánění v tom autě ... :o§) Už ani nevím jestli si necvrklo do trika

            NDarďas - Profil | Ne 10.2.2019 12:13:33

            Poušťák >> Mi to přijde,že jedu někde do divočiny.:-)) Pro jistotu sebou beru...dostatek pitné vody,centrálu,příbor a talíře,chemické wc a nechám se naočkovat.:-))

              Ndrvoštěp - Profil | Ne 10.2.2019 12:09:29

              Pvl >> V ten moment prej nevěděl co má dělat. Když si vždycky na to vzpomene tak brečí smíchy.

                NPvl - Profil | Ne 10.2.2019 12:07:32

                drvoštěp >> Tak to byl radostí bez sebe co ? :o§)

                  Ndrvoštěp - Profil | Ne 10.2.2019 12:05:04

                  xxl >> Jestli není na dovče nebo se žlučníkem🤕🤒

                    Ndrvoštěp - Profil | Ne 10.2.2019 12:04:10

                    Pvl >> Pár roků zpět jsem tu psal to samé ale s netopýry. Kolega pár přeřízl a zbytek zabalil do kulicha. Když jel z lesa a v autě bylo teplo jeden nebo dva mu začali v Teplicích lítat v autě😂

                      Nxxl - Profil | Ne 10.2.2019 12:02:24

                      drvoštěp >>...... byl jsem chvíli mimo a taky koukám že Káceč nějak nekomunikuje .....)))))

                        NPvl - Profil | Ne 10.2.2019 12:01:49

                        drvoštěp >> Někdy se zadaří .o§)

                          Ndrvoštěp - Profil | Ne 10.2.2019 12:00:31

                          Pvl >> Zase jsi první😂

                            Ndrvoštěp - Profil | Ne 10.2.2019 11:31:21

                            Poušťák >> Otázku miř na něj, šošoni mu nabídnou THC a perník😂

                              NPoušťák - Profil | Ne 10.2.2019 11:28:10

                              drvoštěp >> Chudák Darďas,doufám že má známého psychologa a platí si řádně zdravotní a důchodové...o)

                                Ndrvoštěp - Profil | Ne 10.2.2019 11:24:40

                                Poušťák >> Počkej, a návštěva jižního města kde byly nepokoje bude třešnička na dortě😂

                                  Ndrvoštěp - Profil | Ne 10.2.2019 11:22:54

                                  Darďas >> Na bezkontaktní myčce mám kámoše. Tak že za jeden žeton se můžeš mydlit do sytosti😂 Pak jenom seběhneš z kopce a seš u myslivců. Vše mám do puntíku jak v turistickym průvodci.

                                    NPoušťák - Profil | Ne 10.2.2019 11:22:23

                                    Darďas >> přehodnotil bych to dokud je čas.....o)

                                      NDarďas - Profil | Ne 10.2.2019 11:21:23

                                      Poušťák >> Vypadá to tak.:-))))))

                                        NPoušťák - Profil | Ne 10.2.2019 11:16:32

                                        Darďas >> ještě po 20-ti letech budeš litovat této návštěvy a po tajemných večerech vnoučkům s vytřeštěnýma očima vyprávět.....o))))

                                          Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun