Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

ŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    Darďas - Profil | Ne 10.2.2019 11:10:00

    drvoštěp >> Rekreace snů.😬

      drvoštěp - Profil | Ne 10.2.2019 10:59:33

      Darďas >> Postel se dá, kontaktní myčka je kousek u hřiště. Wc - pole neorané, pivo u nás. Tož vítej na severu😁

        Darďas - Profil | Ne 10.2.2019 10:55:31

        drvoštěp >> :-))

          drvoštěp - Profil | Ne 10.2.2019 10:18:32

          Darďas >> Ti zavolá až bude mít Mára dovču a ty půjdeš do modráků😂😂😂

            Darďas - Profil | Ne 10.2.2019 10:09:09

            drvoštěp >> Přesné datum ještě nevím.Čekám až mi kolega řekne,kdy se mám stavit na exkurzi ....na šachtu. A požaduji...postel,sprcha,wc + blízko na dobré pivo.:-)

              Darďas - Profil | Ne 10.2.2019 10:07:21

              drvoštěp >> Neboj to jsem pochopil.:-))

                drvoštěp - Profil | Ne 10.2.2019 10:02:44

                drvoštěp >>Napiš na kdy, žena zjistí.

                  drvoštěp - Profil | Ne 10.2.2019 10:01:39

                  Darďas >>Definuj slušné ubytování😂 Bullmastiff, miska s vodou. Nebo postel a televize ?😁

                    drvoštěp - Profil | Ne 10.2.2019 10:00:11

                    Darďas >> Řekneš to mé ženě do očí ?😂 Jsem psal že stůl u ,,dubáků" a pochopíš. Šachťáci atd. Prostě pakárny😂😂😂

                      Darďas - Profil | Ne 10.2.2019 9:57:44

                      drvoštěp >> Jo a pokud se ti bude chtít,tak mi můžeš hodit ....odkaz na slušné ubytování.Dík

                        Darďas - Profil | Ne 10.2.2019 9:55:45

                        drvoštěp >> A nepřidávají vám tam něco do pití?

                          drvoštěp - Profil | Ne 10.2.2019 9:46:38

                          Darďas >> Ano, nebo jsem to psal svahilsky ?😂 A létající koberec byl taky jeho nápad😂

                            drvoštěp - Profil | Ne 10.2.2019 9:45:05

                            sasan111 >> Já jdu 23.2 na vesnickej 🚜 tam si budou zase krásně závidět přírustky🐷🐄🐮🐖Ԁ​20;🐰

                              Darďas - Profil | Ne 10.2.2019 9:43:50

                              drvoštěp >> To je točeno u vás v hospodě?

                                Darďas - Profil | Ne 10.2.2019 9:43:05

                                sasan111 >> Víno jsi vyhrál svoje,nebo od konkurence?

                                  sasan111 - Profil | Ne 10.2.2019 9:28:25

                                  drvoštěp >> No jo, ale tam je ještě jedno...tak to mám nedostatky !!!!! :-))))

                                    sasan111 - Profil | Ne 10.2.2019 9:25:45

                                    drvoštěp >> Jo, jen ten černej otevřel hubu tak sem to típl :-)))
                                    Jako rockerovi by mě to mohlo způsobit nějakou poruchu :- )))))))

                                      sasan111 - Profil | Ne 10.2.2019 9:24:57

                                      drvoštěp >> Tombola vždy ohromná - 220 cen na 170 plesajících :-))))

                                        drvoštěp - Profil | Ne 10.2.2019 9:16:28

                                        Darďas >> Co video jsi viděl ? Jenom zlomek abys nebyl pak v šoku😂

                                          drvoštěp - Profil | Ne 10.2.2019 9:14:53

                                          sasan111 >> Tak jak, co tombola, byla bohatá ?

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun