Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    Nsasan111 - Profil | Ne 10.2.2019 9:08:08

    Darďas >> Tě tady včera zase školili v krajové mluvě :-))))
    V tombole sem vyhrál sendvičovač, osobní váhu a tři sedmičky vína :-(((((
    Sendviče nemusím, z vážení budu mít trauma a víno si dát nemožu, lebo su AA-pozitivní :-))))

      Nsasan111 - Profil | Ne 10.2.2019 8:56:22

      Darďas >> U požárníků sem nebyl, ale u hasičů už asi pět roků :-))))))
      A s naším heslem "co shoří, to neshnije", se snažíme udržovat oheň jen v kamnech a udírnách :-)))))

        NDarďas - Profil | Ne 10.2.2019 7:16:12

        tonouš >> My máme toto.Někdy dodám foto při práci

          Ndrvoštěp - Profil | Ne 10.2.2019 6:39:55

          tonouš >> Pěkná mašinka👍

            Ntonouš - Profil | So 9.2.2019 22:58:13

            tak máme novýho pomocníka na větve..je dobrej...:-)

              NPetr64 - Profil | So 9.2.2019 22:33:14

              drvoštěp >> Hmm.Tvarglšpráche. To částečně vysvětluje ty hliněnky.;-)

                Ndrvoštěp - Profil | So 9.2.2019 22:25:58

                Petr64 >> Aha, ty reaguješ kde jsem byl. Byl jsem v Olomouci 😂

                  NPetr64 - Profil | So 9.2.2019 22:24:52

                  Darďas >> Profesorka češtiny byla z Michalovců?;-)

                    Ndrvoštěp - Profil | So 9.2.2019 22:24:08

                    Petr64 >> To bylo u nás v knajpě. Minule se vyhulil( pivo) a přinesl koberec ( orientální) , odtáhl stoly a že odletí😂 žena akorát měla službu. Je to takovej komik.

                      NPetr64 - Profil | So 9.2.2019 22:20:45

                      drvoštěp >> Ty vago. Kdes byl v kasinu? Někde v Khenigu,nebo v Jaselkách? To byli lonťáci a žblechtali jinak. V Oltecu se tomu říkalo klingál.:-)

                        Ndrvoštěp - Profil | So 9.2.2019 22:16:54

                          Ndrvoštěp - Profil | So 9.2.2019 22:14:42

                          Darďas >> Při vstupu do knajpy po pravé straně je stůl u ,,dubáků" a z dubu není.To ti musí stačit. Tam je výkvět. Tam tě na 5 min posadím a na paní profesorku zapomeneš😂

                            NDarďas - Profil | So 9.2.2019 22:04:35

                            drvoštěp >> Až dojedu,tak vás naučím mluvit spisovně. Je tomu dva roky,co jsem jel vlakem na Karlštejn.Ve voze jsem byl pochválen jednou paní,že mluvím nádhernou češtinou.Pak jsem se od ní dověděl,že je profesorkou.... na náš jazyk.Svědky mám.

                              Ndrvoštěp - Profil | So 9.2.2019 21:59:26

                              Petr64 >> Ďagr se u nás říká ocelové kuličce z ložiska. U vás na Moravě když jsem byl na vojně jste tomu říkali hliněnka😂 Tvl, to byl masakr, i facky lítaly😂

                                NPetr64 - Profil | So 9.2.2019 21:57:05

                                drvoštěp >> Tomu se tady říká šlauchváha.

                                  Ndrvoštěp - Profil | So 9.2.2019 21:52:48

                                  Petr64 >> Jj, šlaufku na vodováhu na stavbě. Schodou okolností se tak jmenuje kolega z hospody. Taky ho možná Darďas pozná😂

                                    NPetr64 - Profil | So 9.2.2019 21:51:42

                                    drvoštěp >> To bych tipl abych se držel tématu na hasák.;-)

                                      NDarďas - Profil | So 9.2.2019 21:50:36

                                      Škoda,že je sasan na plese,ten by mohl taktéž něco přidat.

                                        Ndrvoštěp - Profil | So 9.2.2019 21:49:06

                                        Petr64 >> Tak to má být. A teď slengově ďagr ? -

                                          NPetr64 - Profil | So 9.2.2019 21:45:34

                                          drvoštěp >> To je pěkný. Připomnělo mi to jednu stavbu s rakouskýma soudruhama na Slovensku. Potřeboval jsem hadicu na vodu a totálně mi vypadl z hlavy šlauch. Stačilo ale říct vasrkábl a hned se smíchem pochopili.:-)

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun