Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    NDarďas - Profil | So 9.2.2019 21:44:04

    Petr64 >> Melete tam jak hotentoti.:-)))

      NPetr64 - Profil | So 9.2.2019 21:42:25

      drvoštěp >> Na severu Moravy očividně ne.:-)
      My to ale rozluštíme.;-)

        NPetr64 - Profil | So 9.2.2019 21:40:53

        Darďas >> TVL.Začínám chápat pojem "jazyková bariéra". :-)
        Tak jednoduše a budeš to překládat do vašeho hantecu. Víš co je francouzák?
        Myslím francouzskej klíč ty sprosťáku.;-)

          Ndrvoštěp - Profil | So 9.2.2019 21:38:28

          Petr64 >> U nás taky sikovky 🤔

            Ndrvoštěp - Profil | So 9.2.2019 21:36:24

            Darďas >> Jsem jak na trní. Ale možná jsem posera a zalezu do ulity před internetovým Šukem Norysem👻👻👻

              NDarďas - Profil | So 9.2.2019 21:27:57

              Petr64 >> Hodinky?

                NPetr64 - Profil | So 9.2.2019 21:27:26

                drvoštěp >> Klidně.:-)

                  NPetr64 - Profil | So 9.2.2019 21:26:45

                  Darďas >> Kurňa,zase tak mladej Juhan néseš. Ještě jeden pokus. Za komárů se tomu říkalo chromky.:-)

                    NDarďas - Profil | So 9.2.2019 21:25:45

                    drvoštěp >> Asi ti nic jiného nezbyde.:-)))A 22.hod se blíží. :-))

                      Ndrvoštěp - Profil | So 9.2.2019 21:25:37

                      Petr64 >>Tvé motto budu tlumočit mým zákazníkům😂

                        Ndrvoštěp - Profil | So 9.2.2019 21:24:18

                        Darďas >> Stejný hudební skvost jsem poslal klukům do hospody včetně majitele. Mám takový dojem že budu chodit jenom když bude mít službu moje žena a budu tam mít svoji partu😂😂😂

                          NPetr64 - Profil | So 9.2.2019 21:24:15

                          drvoštěp >> Neohlížím se. Včerejšek je daleká minulost.:-)

                            NDarďas - Profil | So 9.2.2019 21:20:35

                            Petr64 >> Slyším to prvně.:-))

                              NDarďas - Profil | So 9.2.2019 21:19:06

                              drvoštěp >> Dělej si ze mně srandu,jednou ti to vrátím.:-)))))))

                                Ndrvoštěp - Profil | So 9.2.2019 20:52:35

                                Petr64 >> Čti včerejšek😂

                                  NPetr64 - Profil | So 9.2.2019 20:50:46

                                  drvoštěp >> Ale podle účtenek od zubaře se potvrzuje přísloví "" dobrá rada drahá"". ;-)

                                    Ndrvoštěp - Profil | So 9.2.2019 20:49:23

                                    Poušťák >> Pilulku a tabletku hořčíku s béčkem jsem si vzal😂. Už se to blíží ke konci. Na Ff budu fit. U myslivců se to taky hádá tak musím se dát do kupy. Ještě aby se mi nepoprali v autě😂😂😂

                                      Ndrvoštěp - Profil | So 9.2.2019 20:45:28

                                      Petr64 >> Tvl, od tebe že je ta rada 😂

                                        NPetr64 - Profil | So 9.2.2019 20:43:08

                                        drvoštěp >> Jak to myslíš,že se krátí čas? Mám hodit do oznámení sbírku na věnec??;-)

                                          Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun