Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    Nčolkař,zloch - Profil | Út 23.6.2026 20:15:32

    Vash >> jj, dobrým rumem nic nezkazíš, ani dort 👍

      Nčolkař,zloch - Profil | Út 23.6.2026 20:14:33

      Polčis >> to dát, tak běhám jako laňka, ale v noci, nic pro nás prostatiky😓

        NVash - Profil | Út 23.6.2026 20:14:31

        LosPafkos >> Twl tos zabil 👍🤣🤣🤣🤣🤣🤘 Bomba, prej metrosexuál dobře ty

          NKáceč - Profil | Út 23.6.2026 20:11:09

          LosPafkos >> chodit v tom vedru v holinkách, tak už nemám nehty na prstech nohou :-)

            NLosPafkos - Profil | Út 23.6.2026 19:55:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Káceč >> 3x sprchu,jestli ty nebudeš nagelovanej metrosexuál v holínkách 😅

              NMedusa - Profil | Út 23.6.2026 19:34:39

              Polčis >> ja vim 😁😁

                NPolčis - Profil | Út 23.6.2026 19:29:23

                Medusa >> Dělám si srandu😉

                  NKáceč - Profil | Út 23.6.2026 19:13:38

                  Polčis >> Jan neběhá, ten se sotva vleče :-)

                    NMedusa - Profil | Út 23.6.2026 19:12:56

                    Polčis >> ahoj myslim ze si to muzu uzit i bez alkoholu ))))) radsi si neco koupim na ryby ))))

                      NKáceč - Profil | Út 23.6.2026 19:12:54

                      Medusa >> ahoj, jak bych je trávil, prostě se venku potím a 3x denně se sprchuju. Přes den vypiju litr a půl neslazenýho čaje s citronem. Teď jsem otevřel prvního lachouta a až vychladnu, tak dám dneska třetí sprchu :-)

                        NPolčis - Profil | Út 23.6.2026 19:11:41

                        Medusa >> Aspoň víš proč sotva chodíš 😀

                          NMedusa - Profil | Út 23.6.2026 19:08:42

                          Vash >> ahoj ja to nemusim )))) alkohol nemuzu akorat nealko to muzu nejaky ty prichute ))))

                            NPolčis - Profil | Út 23.6.2026 18:56:49

                            Vash >> Není zvyklý,pro začátek bude stačit těch 15 lachoutů.

                              NVash - Profil | Út 23.6.2026 18:55:45

                              Polčis >> Aj krapet rumu pomůže 😉🤘🤣

                                NPolčis - Profil | Út 23.6.2026 18:53:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Medusa >> Důležitý je pitný režim!Dej večer 15piv jak Jan a druhý den běháš jak laňka 😀

                                  NMedusa - Profil | Út 23.6.2026 18:45:16

                                  Káceč >> ahoj jak travis ty vedra nejak se mi ani nechce neco delat bo je to vedro uplne na prd kdyby bylo alespon trochu min a v nedelu to ma bejt jeste horsi )))))

                                    NKáceč - Profil | Út 23.6.2026 13:38:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    čolkař,zloch >> však to psal, že dělá jen víkendy, bo dýško:-)

                                      Nčolkař,zloch - Profil | Út 23.6.2026 12:50:57

                                      Káceč >> to se projevuje jak- že nedělá nebo dělá jen v neděli za příplatek?

                                        NKáceč - Profil | Út 23.6.2026 11:31:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Vash >> drvoše kousl brouk nedělák a je to chronický :-)

                                          NVash - Profil | Út 23.6.2026 9:50:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Bodla mi vosa tak sem se urazil a šel domů 😤🤘🤣 Teď už drvošuju 💪

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun