Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    NVash - Profil | Út 23.6.2026 7:46:28

    drvoštěp >> Tomu rozumím Kadlíku 😉 Já už sem komplet mokrej 🥵 Budu tu maximálně do desíti, ale myslím, že uteču dřív 😤🤘🤣

      NPvl - Profil | Út 23.6.2026 7:29:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      drvoštěp >> ....a to se vyplatí ..jeden den se přemoci a pak celý týden leháro 😁😁😁😁

        Ndrvoštěp - Profil | Út 23.6.2026 7:27:01

        Vash >> Celek týden na práci seru. Stačila mi teď ta pekelná neděle😡😭🤕

          Nčolkař,zloch - Profil | Út 23.6.2026 7:12:46

          ŠUKI >> nástražek mám plnej rybník a není problém je nachytat, ale čím jsem starší, tím se mi to víc ekluje, raději vláčím... ale pokud se ty mrchy šupinatý nepolepšej, dojde i na ně, chtěl jsem pro babu k dnešnímu svátku Céčko - je silně rybožravá, ale dostane lehátko a kytku 🤔

            NVash - Profil | Út 23.6.2026 6:28:31

            Už začínají topit 🤣🤘🥵

              NŠUKI - Profil | Út 23.6.2026 1:15:25

              čolkař,zloch >> Hlavně že byl záběr, mi došly nástražky a nebudu tady psát a ani foto vkládat na co jsem dokončil lov …💪

                Nčolkař,zloch - Profil | Út 23.6.2026 0:50:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                ŠUKI >> já sušil hubu od oběda, abych si mohl jet navečer zavláčet a tak jsem si nalil veselý kalíšek až teď...
                Cílová ryba candát se nepovedla, ale slušný bolen 60+ potěšil, navíc krásný večer u vody 👍

                  NŠUKI - Profil | Út 23.6.2026 0:24:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Káceč >> Srabe, musíš pít i po půlnoci 💪 když jedeš z ryb dva kiláky na kole tak i glg byl z hrdla do hrdla 🤭

                    NKáceč - Profil | Po 22.6.2026 23:11:54

                    Vash >> o půlnoci zalehnu vychcanej a pak až v osm ráno. Mám natrénováno :-)

                      NVash - Profil | Po 22.6.2026 23:03:44

                      Káceč >> Twl 😲🤘🤣 To bych chodik celou noc chcát 🤣 Dám ještě jednoho 🥃 a taky jdu 😴 Vstávám ve čtyři 🫣

                        NKáceč - Profil | Po 22.6.2026 23:01:54

                        Vash >> tak to má být :-) Dal jsem 12 lachoutů, tak ještě dva a půjdu spát :-)

                          NVash - Profil | Po 22.6.2026 22:56:23

                          Káceč >> I zmizel 😉🤘🤣

                            NKáceč - Profil | Po 22.6.2026 21:51:32

                            Vash >> si neporadíš s debilem? :-)

                              NVash - Profil | Po 22.6.2026 21:39:15

                              Káceč >> Mě tu teď debil seká kolem slepic takže je všecky vyhnal z kurníku 🤬🤘😕

                                NKáceč - Profil | Po 22.6.2026 21:32:29

                                Polčis >> to ne, to bych byl alkoholik bez disciplíny. Norma je jasně daná a jdu to ven pozavírat :-)

                                  NŠUKI - Profil | Po 22.6.2026 21:30:47

                                  Vash >> Tomáš jedno, chytrý člověk to pochopí

                                    NPolčis - Profil | Po 22.6.2026 21:22:19

                                    Káceč >> Dnes si dej o dvě víc než obvykle,zítra bude větší horko 😀

                                      NKáceč - Profil | Po 22.6.2026 21:04:35

                                      drvoštěp >> to jsem v životě nepil a ani nebudu :-)

                                        NVash - Profil | Po 22.6.2026 21:02:59

                                        ŠUKI >> Napsal si to špatně 🤨 Musí bejt kunda jako drvoš 😉🤘🤣

                                          Ndrvoštěp - Profil | Po 22.6.2026 20:59:07

                                          Káceč >> Tvl,ouplně jsem zapoměl na dva longring v Trappole. Mochýto😄😄😄

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun