Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

ŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    čolkař,zloch - Profil | Út 23.6.2026 21:25:19

    drvoštěp >> my jsme v rodě dost velcí -já 190, jeden syn 192, druhý 205cm, vnuk má v 11 letech 167cm.
    Na záprtky v okolí Duchcova koukáme svrchu 😀

      drvoštěp - Profil | Út 23.6.2026 21:22:42

      Káceč >> Mě dědci mylujou❤️😂❤️Dva dny jsem nebyl u nich na čaji, a už měli o mne strach❤️Já jim vždy zvednu péra🤔👏

        drvoštěp - Profil | Út 23.6.2026 21:19:23

        čolkař,zloch >> To není dobrá váha. Brzo infarkt🙉Chlap co má tyhle rozměry je podezřelej. A pamatuj, malej kašpárek dělá divadlo😂❤️😂❤️

          drvoštěp - Profil | Út 23.6.2026 21:17:33

          ŠUKI >> 😂😂😂

            čolkař,zloch - Profil | Út 23.6.2026 21:17:08

            drvoštěp >> objednává si je sám -45 let chlap, 205cm, 130 kg, v jeho letech by mne hanba fackovala🥵

              drvoštěp - Profil | Út 23.6.2026 21:16:41

              čolkař,zloch >> No, měl jsem problém opustit putyku. Dědci z výboru plakali😂😂😂😂😂

                ŠUKI - Profil | Út 23.6.2026 21:15:54

                drvoštěp >> On… čekal na slevu na bazaru 😊

                  drvoštěp - Profil | Út 23.6.2026 21:15:19

                  Káceč >> Nemám čas. Teď je řešíme statky bezvěrců😇😂😇🍺😂😇

                    čolkař,zloch - Profil | Út 23.6.2026 21:14:55

                    Káceč >> to by ušetřili peněz a nervů....

                      drvoštěp - Profil | Út 23.6.2026 21:14:03

                      čolkař,zloch >> Zaplať mu kurvu. Vyjde to levněji😂😂

                        Káceč - Profil | Út 23.6.2026 21:13:57

                        drvoštěp >> udělej to sám, taky můžeš :-)

                          drvoštěp - Profil | Út 23.6.2026 21:12:54

                          Tvl, dejte toho Chachara už ze zápisu do propadliště dějin😂

                            Káceč - Profil | Út 23.6.2026 21:12:35

                            drvoštěp >> jestli by je nevyšlo levnějš ti přerazit sanici :-)

                              Káceč - Profil | Út 23.6.2026 21:11:08

                              Vash >> já dám ještě jednoho a pak to půjdu pozavírat, dřív to nejde :-)

                                čolkař,zloch - Profil | Út 23.6.2026 21:10:23

                                Vash >> pomalu s tím hovnochytem, včera byl slušný bolen,1 záběr za 3 hodiny vláčky 😓
                                Mě tequila moc nejede, chtěl jsem ji pro syna k narozeninám, ale trochu jsme se rozhádali, tak jsem to vypustil, uvidíme na jeho svátek, zda dostane rozum...

                                  drvoštěp - Profil | Út 23.6.2026 21:08:07

                                  Káceč >> Výhoda mého života, přijdu na 🍺a všici se modlí. Aby mě zavřeli hubu, hned becher na stole😂😇

                                    ŠUKI - Profil | Út 23.6.2026 21:06:14

                                    Vash >> Pipinky 😂

                                      drvoštěp - Profil | Út 23.6.2026 21:05:16

                                      Medusa >> Když dáš dvoumetrovou lištu, jsi brzo z lesa doma😂😂😂

                                        Vash - Profil | Út 23.6.2026 20:55:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Tak sem šel naivně zavřít drůbež 🤨 prej je čas 😕 inu dám sprchu a uvidím 😤🤘🤣 Kurvy

                                          Vash - Profil | Út 23.6.2026 20:45:21

                                          čolkař,zloch >> Hele ty 💩 chyte už si zkoušel tu tequilu co sem ti posílal odkaz 🤨🤘😝

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun