Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    NVash - Profil | Po 15.6.2026 20:14:59

    Káceč >> A v půli cesty chcípneš hlady 😉🤘🤣

      NKáceč - Profil | Po 15.6.2026 20:13:14

      drvoštěp >> tak má být, s poctivostí nejdál dojdeš :-)

        Ndrvoštěp - Profil | Po 15.6.2026 20:10:28

        Káceč >> Tohle na mne jednou zkusil hajnej na Barváři v Dubí. Měl smůlu. Myslel si že když jeho táta je ředitel odbytu tak mu to projde. Neprošlo😂

          NKáceč - Profil | Po 15.6.2026 19:52:37

          drvoštěp >> na tohle byli největší zmrdi mistři, já je nikdy za hajný nepovažoval, z lesních společností, co vyhrály tendr. Těžař mu odevzdal každej měsíc číselník, ale on revírníkovi dal jinej číselník, kde bylo míň kubíků. A takhle dokázal klidně za měsíc odklonit jeden kamion dřeva. A přišlo se na to tak, že já jsem začal dávat číselník i hajnýmu, pak i ostatní těžaři. Ten mistr o tom nevěděl. A spadla klec :-)

            Ndrvoštěp - Profil | Po 15.6.2026 19:42:22

            ŠUKI >> Drvoš uzavřel smlouvu ve středohoří za hoooodně dobrou cenu. Bohužel se nedostanu na množství Unilesu co potřebuji. Ale aspoň ať kape💰💰💰

              Ndrvoštěp - Profil | Po 15.6.2026 19:39:41

              Pvl >> Je to pracovní auto❤️ Ale přesně tohle mi řekla žena😂👏😂

                Ndrvoštěp - Profil | Po 15.6.2026 19:38:38

                Shu-lin >> Vrány a racky prodávám na Aukru😂

                  Ndrvoštěp - Profil | Po 15.6.2026 19:37:56

                  Káceč >> Jo, hovno. Byly doby kdy to šlo. Teď fakt ne. Jen jsem nepochopil jejich přepočty na skládkách. V tabulkách třeba 9,6m3. Já vidím min 15m3. Atd. Smlouvu na zálohu jsem vyfakoval a mám smlouvu jen co koupím. Píšu to veřejně, neb jsem jim řekl že nemám co tajit...

                    Ndrvoštěp - Profil | Po 15.6.2026 19:31:17

                    ŠUKI >> Nn, ještě jsem tu měl kupce na barák po tchánovi. Už začíná realitní peklo😂😂

                      NKáceč - Profil | Po 15.6.2026 19:30:32

                      drvoštěp >> to je malá domů nebo pro kámoše a pak se na to zapomene. To bylo vždycky :-)

                        Ndrvoštěp - Profil | Po 15.6.2026 19:25:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Káceč >> Tak mladej odbytář asi dostal pojeb. Na jeho obhajobu. Je tu od loňského října a je ze všeho vyplašenej. Prostě ho hodili do kotle. Jezdili jsme asi dvě hodiny. Tak jsem mu poradil jak bych se choval já. Největší šok jsem zažil v Č. Jiřetíně. 20m3 buku tam bylo snad 5-6 let ( podle výkazu) dřevo úplně v piči. Za tohle bych nechal revírníka bičovat. A to jsem asi 300m bokem měl skládky od Uniles. V Petrovicích zase leží rok, 5 kusů bukové kulatiny. Kdo pojede pro 2,m3. To prostě nevymyslíš. Až v říjnu bude z toho energetická vláknina😂😂😂Bič a všechny pryč😡😡😡

                          NShu-lin - Profil | Po 15.6.2026 19:15:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          ŠUKI >> nebo ho za ty keci odvezli na skládku ale komunálu a teď ho klovou vrány a rackové.

                            NMedusa - Profil | Po 15.6.2026 19:10:52

                            ŠUKI >> ahoj samy lepsi )))))))😁😁😁

                              NŠUKI - Profil | Po 15.6.2026 19:09:09

                              Pvl >> Do výfuku😂

                                NPvl - Profil | Po 15.6.2026 19:07:06

                                ŠUKI >> Mazlí se s autem 😁😁

                                  NMedusa - Profil | Po 15.6.2026 18:50:25

                                  Káceč >> ahoj taaaak ta moje becva jde rapidne dolu klesa nic moc no asi zakotvim na Moravu u Kromerize uvidime zitra 😒😒

                                    NŠUKI - Profil | Po 15.6.2026 15:29:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Drvoša asi jeblo , je nějak potichu 🤭

                                      Nzvědavec - Profil | Po 15.6.2026 15:21:50

                                      Celý den tu fouká, jako by na tom stálo štěstí tohohle státu. :-((

                                        NKáceč - Profil | Po 15.6.2026 11:43:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        drvoštěp >> to uvidíš skládky, jaký svět neviděl :-)

                                          Nčolkař,zloch - Profil | Po 15.6.2026 10:14:35

                                          drvoštěp >> přeji úspěch a pevné nervy...

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun